Зоофітнес або фітнес-клаббінга: 5 нових видів спорту, які доведуть вам, що фітнес — це не нудно

Спорт

Якщо ви відноситеся до тих, кого складно умовити на регулярні заняття фітнесом, ви можете спробувати нові види спорту.

Як відомо, на закріплення нової звички потрібно всього три тижні, і головне тут — знайти мотивацію. Успіх залежить від приємної компанії, тренера, місця, де ви займаєтеся, і, звичайно ж, виду активностіa.

Обирайте заняття, які відповідають вашому темпераменту і гарантовано підіймають настрій. Якщо йога для вас — нудьга смертна, спробуйте зумбу або bootcamp, якщо зал дратує вас натовпом, бігайте в безлюдному парку рано вранці.

Або спробуйте нові види спорту, які напевно змусять вас встати з дивана.

Фітнес-клаббинг

Якщо ви любите запалювати по клубах і викладатися на танцполі, вам сподобається цей варіант. У залі створюється схожа атмосфера: напівтемрява, світлові ефекти і модна музика, під яку неможливо встояти на місці. Все це швидше нагадує класну вечірку, ніж тренування, — тільки без алкоголю та інших непотрібних стимуляцій. Знаючи звичку дівчат соромитися, на заняття зазвичай не пускають чоловіків, надаючи можливість повністю розслабитися — крутитися, стрибати і дуріти собі на втіху, спалюючи калорії.

Хіп-хоп йога

Так називається практика віньяса-йоги під хіп-хоп музику. На відміну від традиційних стилів, асани виконуються в динамічному темпі, що додає до розтяжки і дихання — аеробне навантаження. Іноді (підходить лише для особливо міцних) заняття інтегруються з Бікрам-йогою. Тут будуть потрібні певна фізична витривалість, драйв і готовність попітніти, що, втім, з лишком окупиться феєрверком ендорфінів, яким вас накриє вже в процесі.

Зоофітнес

Якщо вам хочеться максимально розслабитися і відволіктися від турбот — записуйтеся на зоофітнес, від якого в захваті і діти, і дорослі. Протягом години ви будете (під керівництвом тренера) імітувати рухи тварин: котів і собак, хижаків і травоїдних, жаб і змій. Між іншим, це не так легко, як може здатися, на перший погляд, проте жахливо весело! Тільки уявіть себе наслідує звичкам горили або удава. Основні рухи — присідання, стрибки, нахили, скручування і випади. Наприклад, імітуючи пантеру, ви відмінно пропрацюєте руки і плечі.

Фіт-балет

Мікс класичного танцю і фітнесу виправить поставу і (як наслідок) впевненість в собі. Фіт-балет запозичує витонченість і елегантність класичного танцю, додаючи до нього енергійний кардіотемп для динамічного і, головне, дуже ефективного тренування. Щоб приєднатися до занять, не потрібна особлива підготовка і знання про балет. Вам потрібні лише комфортний одяг, який не сковує рухи і легке взуття. Якщо є бажання ви можете займатися босоніж — ніхто не змусить вас стояти на пуантах.

Постуральна гімнастика

Ідеальний вибір для тих, хто звик до ґрунтовного підходу і неспішності. Вправи, супроводжувані розміреним диханням, спрямовані на опрацювання тонічних, глибинних м’язів, що створюють “каркас” хребта і називаються постуральними. Вони допомагають зберігати вертикальне положення тіла та тримати поставу. Методика поєднує в собі принципи йоги і пілатесу, що дозволяє привести глибинні м’язи в тонус, зробити їх еластичними і сильними. Постуральна розтяжка позитивно впливає на опорно-руховий апарат, серцево-судинну і дихальну системи організму, розвиваючи гнучкість, концентрацію і внутрішню гармонію.

З такого різноманіття ви точно знайдете щось цікаве і корисне для себе. Тому проганяйте лінь і вперед освоювати нові види тренувань.

Джерело