Зв’язок з потойбічним світом: 5 ознак того, що духи хочуть передати вам послання

Культура

Будьте відкритими для їх послань.

Вам здається, ніби вас гукають, але поруч нікого немає, або вам здається, що за вами спостерігають, але навколо ні душі. Що це — гра уяви або спроба духів зв’язатися з вами?

Духовний світ може намагатися донести до вас повідомлення, які вкрай важливі. Але не бійтеся! Незалежно від того, як саме до вас приходять духи, вас завжди буде огортати відчуття спокою.

Ось 5 ознак того, що духовний світ намагається достукатися до вас.

Ваші органи почуттів загострені до межі

Духовний світ намагається спілкуватися, використовуючи ваші п’ять почуттів. Дух вашої бабусі може спробувати привернути увагу, відтворивши запах її улюблених парфумів, або ви можете побачити обриси чоловіка, схожого на вашого діда чи батька. Іноді, коли духовний світ намагається досягти вас, лунає мелодійний дзвін.

Ваш комп’ютер, світло або телефон постійно вимикаються. Техніка виходить з ладу

 

Коли духи намагаються зв’язатися з вами, вони можуть використовувати електроніку у вашому домі, щоб привернути вашу увагу. Ви помітите, що раптово вимикається або вимикається світло, барахлять комп’ютери і мобільні телефони або лунають таємничі нічні дзвінки.

 

Ваші сни стають яскравими і віщими

 

Духовному світу найлегше проникнути у вашу голову, коли ви спите, оскільки бар’єри між їх світом і вашою свідомістю досягають мінімуму. Ведіть щоденник і записуйте будь-які дивні сни, які можуть бути пов’язані з тим, що духи посилають вам повідомлення. Вони будуть набагато більш яскравими, ніж всі інші.

 

Ви відчуваєте озноб, мурашки по шкірі

 

Коли поруч є дух, ви можете відчути чужий дотик або поштовх. Якщо вас оточує енергія, у вас навіть може з’явитися озноб і мурашки по шкірі.

 

Незрозумілі запахи: запахи, незвичні для вашого будинку або які-небудь неприємні аромати можуть свідчити про негативну енергію.

 

Вас настигають раптові одкровення

 

Духовний світ не переслідує вас, а намагається направити, використовуючи телепатію, синхронність та інші підказки. Вони можуть підняти завісу майбутнього або показати більш глибоке розуміння вашого життєвого шляху. Більша частина цього знання приходить у формі думки, просто спливаючій у вашій голові.

 

Духовний світ відділений від нас, але і знаходиться дуже близько. А вас коли-небудь відвідували парфуми?

Джерело

 Переглядів: 175