фото з мережі інтернет

35 прикарпатців перевіряють на коронавірус: з них дві медсестри та поліціянтка

Суспільство

Станом на сьогодні на дослідження щодо коронавірусної інфекції у лабораторію Центру громадського здоров’я МОЗ України відправлено 38 взірців біоматеріалу з Івано-Франківщини, у п’яти з них підтвердився COVID-19.


Про це повідомив головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Стан священника, якого госпіталізували в одну із районних лікарень – середнього ступеня важкості.

“Поступав отець з ГРВІ та грипом, але оскільки симптоматика, на думку медиків, була схожа до коронавірусної хвороби, взяли мазок, і відсьогодні він знаходиться на дослідженні у вірусологічній лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України”, – поінформував Руслан Савчук.

Дві медсестри, які контактували з чоловіком померлої від коронавірусу іванофранківки, знаходяться зараз в обласній інфекційній лікарні, де вони і працювали. Жінки лежать в ізольованих боксах і проходять симптоматичне лікування.

Поліціянтка, яка опитувала чоловіка, теж – в інфекційній лікарні. Її мазок відправили на дослідження у вірусологічну лабораторію.

У сина померлої зараження на COVID-19 немає.

До слова, перший випадок коронавірусу на Прикарпатті підтвердили 19 березня. Жителька Івано-Франківська, якій було 56 років, померла в інфекційній лікарні 17-го березня.

21 березня вірус виявили у 29-літньої тисменичанки, яка напередодні повернулася із Франції.Переглядів: 229
banner