7 лікарень Франківщини майже на 100 % заповнені хворими

Суспільство

Сім лікувальних закладів Івано-Франківщини майже на 100 % заповнені хворими. Зокрема у Яремчанській та Надвірнянській лікарнях заповненість складає 95 % – 100 %.


Про це повідомив головний санлікар області Руслан Савчук під час брифінгу 20-го лютого, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне Карпати.

“Однак сьогодні, – зазначає Руслан Савчук, – настільки скоординована робота, що маршрути пацієнтів прописані якісно і ефективно. Із сусіднього району пацієнта переводять в той заклад, де менша завантаженість, надається своєчасна і ефективна протокольна медична допомога.”

Упродовж 19-го лютого, до лікарень області госпіталізовали 215 хворих. Частка тих, хто перебуває в лікувальних закладах, – 2 100, решта – ті, хто на амбулаторному лікуванні.

“Закликаю усіх, хто бачить у себе ознаки ГРВІ, звертатися за медичною допомогою до свого сімейного лікаря, в амбулаторію, до будь-якого медика, що може якісно проконсультувати і скерувати на збір матеріалу, щоб його протестували в лабораторії нашій”, – сказав Савчук.

Він також повідомив, що дві лікарні області – Заболотівська та Верховинська, отримали від НСЗУ контракт на лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

Окрім того, в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні розгорнуть додатково 80 ліжко-місць, а по інших медзакладах, що лікують хворих на СOVID-19 – додатково від 10 до 30.Переглядів: 285
banner