Ці кілька висловлювань навряд чи будуть до вподоби вашим колегам

Територія успіху

Деякі фрази не варто казати колегам.

Зазвичай, 90 % населення, що працює, щодня має справу з 3-ма і більше колегами, причому не завжди таке спілкування можна назвати гармонійним. Так, навіть гарний фахівець, не помічаючи того, може говорити речі, які навряд чи комусь можуть сподобатися, що нерідко призводить до непорозуміння. Сьогодні ми вирішили зібрати найпопулярніші і при цьому неоднозначні фрази, які бажано обміркувати, перш ніж говорити вголос.

“Тож його тобі доручили? Ось це так!”

Навіть якщо ви не мали на увазі нічого поганого, фраза звучить вкрай неоднозначно. Будь-якій людині подобається, коли її хвалять, але при цьому висловити свої почуття правильно вміє не кожен з нас. За фразою: “Не очікував, що справа дістанеться тобі”, звучить явне невдоволення тим, що важлива справа дісталася людині, у здібності якої особисто ви вірите не з таким самим оптимізмом, як ваше керівництво. Намагайтеся уникати висловів, що оцінюють, якщо не хочете, щоб людина серйозно образилася на вас.

“Почув тебе”

Одна з найбільш дратівливих фраз, яка може вивести з рівноваги навіть найспокійнішу людину. Коли нам кажуть, що нас “почули”, найчастіше нас просто не послухали, власне, у цьому й уся проблема. Таким чином ви не відповідаєте на питання колеги, а просто відмахуєтеся, уникаючи занурення у тему. А як ми неодноразово говорили, будь-якій людині буде вкрай неприємно, якщо її слова не сприймають серйозно і пропускають повз вуха. Будьте уважнішими, адже наступного разу можуть проігнорувати вашу важливу пропозицію.

“Ось, я знав, що так буде!”

Немає нічого гіршого, ніж сказати цю фразу у момент, коли справи у вашого колеги йдуть не дуже добре. Усе погане вже сталося, потрібно шукати шляхи вирішення проблеми, але замість цінної пропозиції ви лише підливаєте більше олії у вогонь і вганяєте людину у ще більший відчай. Пам’ятаємо, що людині важлива підтримка, особливо якщо ви добре спілкуєтеся з нею. Тоді чому б не запропонувати варіант, який, на вашу думку, може спрацювати у робочих і навіть у особистих питаннях? Намагайтеся уникати занурення у ще більший негатив.

ДжерелоПереглядів: 177
banner