Франківські правоохоронці виявили діяльність нелегальних гральних закладів (ФОТО)

Суспільство

На Івано-Франківщині правоохоронці задокументували діяльність нелегальних гральних закладів. Поліцейські припинили діяльність трьох незаконних гральних закладів. Вони продовжували працювати на Надвірнянщині та Коломийщині всупереч законодавству.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області.


 Правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, кошти та ряд речових доказів. Слідчі розслідують кримінальні провадження.


Минулих вихідних працівники Управління стратегічних розслідувань в області спільно з поліціянтами Надвірнянського та Коломийського відділів поліції задокументували діяльність закладів, які надавали послуги у протиправному бізнесі. Йдеться про заклади в Ланчині, Отинії та Коломиї. На момент огляду в приміщеннях знаходилися працівники закладів та декілька гравців.


Під час проведення слідчих дій, поліціянти вилучили близько 20 одиниць комп’ютерної техніки, а саме: системні блоки, монітори, касові апарати, роутери, гроші та інші пристрої. Приміщення закладів були без вивісок, а зовні виглядали зачиненими.


Наразі незаконна діяльність припинена, а ігрове обладнання направлено на експертизу. Правоохоронці встановлюють всіх причетних осіб з метою притягнення їх до відповідальності, згідно з чинним законодавством.


Немає опису світлини.
May be an image of одна або кілька осіб
May be an image of екран, телебачення та у приміщенні