Франківський Карітас відзвітував про результати проекту «Коло сім’ї» (ФОТО)

Події, Суспільство

Сьогодні,16 січня, франківський Карітас організовав Майстерню щасливої сім’ї “Коло підтримки”.


Франківського Карітас співпрацював з об’єднаними територіальними громадами, а саме: Брошнів-Осадська ОТГ, Тлумацька ОТГ, Делятинська ОТГ та Загвіздянська ОТГ. Саме ці ОТГ стали партнерами Карітасу у роботі з сім’ями та дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Співпраця здійснювалася в рамках проекту “Коло підтримки”, що тривав п’ять місяців. За цей час працівникам Карітасу вдалося активізувати участь громади у допомозі вразливим сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвим обставинах та не в змозі впоратися з проблемами самостійно.
Проект допоміг батькам сформувати навички відповідальності та  компетенцій,
здорові міжособистісні стосунки в сім’ї (подружжя),
Підлітки могли навчитись формувати навики особистісного менеджменту:  тайм менеджменту, фінансової грамотності, навиків комунікації, самомотивації, організації змістовного дозвілля, вмінь управління конфліктами, формування навиків безпечної поведінки, а також фізичного та психологічного здоров’я.

Мої внуки напівсироти, тому проект допоміг у спілкуванні з однолітками. У наш час спілкування було більше, а зараз діти стдять тільки в електронних пристроях, тому сьогодні для дитячого розвитку потрібно набагато більше таких проектів, – наголосила Ольга Романів, бабуся двох діток.

Протягом п’яти місяців як і працівники франківського Карітасу, так і представники ОТГ проводили ряд різноманітних тренінгів та заходів для батьків, дітей та соціальних педагогів. Як наприклад, цикл тренінгів “Свідоме батьківство”, “Тайм-менеджмент для батьків”, реколекції для подружніх пар при недільних школах, Школа особистісного розвитку підлітка, недільна школа для дітей, екскурсії для дітей, тренінги з основ волонтерського руху.Переглядів: 186
banner