Франківський письменник завершив свій роман про радянську Україну

Суспільство

Франківський письменник Степан Процюк завершив свій новий роман “Пальці між піском” про радянську Україну 50-их років на тлі любовної історії.


Про це він повідомив в мережі, пише Голос-Інфо з посиланням на Типовий Франківськ.

Написання роману  «Пальці поміж піском» почалось ще у 2017-ому році, відразу після виходу роману «Травам не можна помирати» (про УРСР у 70-ті).

“Від 2017-ого і дотепер я значною мірою жив романом «Пальці поміж піском». Не раз мені здавалося, що вже не зможу його написати. Були перерви на кілька місяців, коли я не мав ні сили, ні бажання братися за роботу. Але (справді дивним чином, ніби хтось інший диктував мені роман ізсередини) потім та робота відновлювалася. Так тривало більше трьох літ.
Чотирнадцять подач цього роману друкувалися, а шість ще будуть друкуватися до кінця травня на сайті «Вікна», за що я щиро вдячний Оксана Гузинець-Мудрик.
Чудово розумію, настільки зараз малолітературний час… Все ж вірю, що «Пальці поміж піском» будуть видані у такому видавництві, якому цей роман буде доречним і милим. Також вірю, що його полюблять мої давні і нові читачі.

Яке видавництво видасть книжку та коли – автор не розголошує.

“Зараз я –не дивуйтеся! – справді не знаю, яке це буде видавництво. Вдячний тим кільком людям, які були по-різному причетними до написання нового роману.”Переглядів: 177
banner