Франківський садок відкрили після капітального ремонту (ФОТО)

Суспільство

Дитячий садочок №3 «Бджілка», що на Гетьмана Мазепи, 40Б, готовий приймати діток після капітального ремонту. Заклад урочисто відкрили до дня народження патрона міста – Івано Франка. На справжнє свято зійшлися вихователі, діти, батьки. Завітав і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з керівником освітнього департаменту Ігорем Максимчуком, пише Голос-Інфо з посиланням на офіційний сайт Руслана Марцінківа.


Новий фасад та цоколь будівлі в рази збільшили енергоефективність садочка. Також під час ремонту змінили систему опалення та встановили рекуператори для очищення повітря, індивідуальний теплопункт. Замінили та частину вхідних дверей та деякі вікна, – говорить завідувачка садочка Руслана Палій.

Мама 3-річного вихованця «Бджілки» Мар’яна Бегар говорить, що за останній рік заклад дуже змінився.

Фасад став яскравим, цікавим. Дитина йде в садочок із більшим захопленням. А взагалі уже дуже сумує за вихователями й друзями із садочка, тож з нетерпінням чекає на початок навчання, – ділиться мама.

Загалом, програма НЕФКО охопить понад 80% освітніх закладів Івано-Франківська, говорить міський голова. У роботі зараз понад 12 садочків та 5 шкіл. А навесні наступного року планують розпочати ремонти у стількох же закладах.

Бджілка» була дуже активною по міських програмах фінансування, тому заклад активно оновлювався. І от, завдяки програмі НЕФКО, можна сказати, що він оновився повністю. В цьому дуже допомогли керівниця представництва НЕФКО в Україні Юлія Шевчук та технічний радник програми Андрій Каташов, тож дякуємо їм за співпрацю.

Працюємо, важко працюємо для того, щоб Франківськ зростав у якості послуг. В тому числі – освітніх, – коментує міський голова Руслан Марцінків.Переглядів: 174
banner