Івано-Франківські театрали покажуть мюзикл-хіт “Гуцулка Ксеня” у столиці

Події, Суспільство

У середу, 26 лютого на великій сцені МЦКМ Києва відбудеться знаменна творча імпреза.


Франківський Національний театр імені Івана Франка презентує у Києві свою найгучнішу прем’єру останнього часу – мюзикл «Гуцулка Ксеня» (режисер Ростислав Держипільський).

Давня історія про заокеанських емігрантів, які шукають на нашому Заході ідеальну українку для молодого американського парубка,  не виглядає і сьогодні архаїчної, а жваво відгукується у серцях глядачів нового покоління, пише Фіртка з посиланням на Київ театрально-концертний.

а думку режисера Ростислава Держипільський, поява «Гуцулки…» на сцені Франківського драмтеатру стала, насамперед, подарунком рідному місту. Також її можна назвати подарунком усім закоханим, які йдуть до свого щастя, долаючи будь-які перепони та труднощі.  Тому і не дивно, що У Франківську квиток для коханої на «Гуцулку Ксеню» вважається віднедавна  найкращим подарунком. У глядачевій залі – безліч закоханих пар різних поколінь. Глядачі кажуть що ця вистава окрилює, дарує романтичний настрій, під час окремих сцен зала здригається від сміху… А коли звучить легендарна пісня «Гуцулка Ксеня» – «я тобі на трембіті, лиш одній в цілім світі, розкажу про любов», – то деякі глядачі не приховують сліз. На цій пісні (навколо якої постійно точилися, дискусії про справжнє авторство) виростають все нові й нові покоління українців, і не тільки на Заході України.

Мюзикл «Гуцулка Ксеня» від західних франківців є не тільки даниною традиціям попередників, це також ультразвукове синергетичний музичне шоу із застосуванням новітніх технологій, з використанням ексклюзивних сценічних костюмів, з сучасним пластичним рішенням (хореограф Дмитро Лека).

Вистава з’явилася на кону франківців у грудні 2018 року і з того часу здобула негласний статус найкрасивішої та найаншлаговішої постановки нашого західного театрального регіону. Квитки на виставу розлітаються миттєво, а у залі ніколи немає вільних місць.

У мюзиклі задіяні актори різних поколінь – Олексій Гнатковський, Павло Кильницький, Валерія Мочарська, Іван Бліндер, Галина Баранкевич, Надія Левченко, Сергій Лазановський та інші.

А найточніші рецензії формулюють місцеві театрали. Які переконані, що «Гуцулка Ксеня» – це вистава, яка повертає радість у наші часто безнадійні дні, даруючи  майже дві години позитиву й оптимізму.Переглядів: 33