фото з мережі інтернет

Коли у Коломиї запрацює продовольчий ринок

Суспільство

На сайті Коломийської міської ради опублікували протокол спільного засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії від 30 квітня 2020 року.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Дзеркало Медіа.

 Комісія вирішила:

1.Дозволити роботу з 1 травня 2020 року комунальному підприємству «Коломийський центральний продовольчий ринок» товарами продовольчої групи, який є оператором харчових продуктів відповідно до Закону України ’’Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів’’ за умови дотримання протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

2. Коломийському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Михайло Микитюк) забезпечити:

– проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням КП «Коломийський центральний продовольчий ринок» протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України;

– присутність не менш як двох інспекторів на КП «Коломийський центральний продовольчий ринок» протягом усього часу його роботи та проведення ними позапланових перевірок.

3. Дозволити спеціалізованим відділам універсальних магазинів торгівлю засобами гігієни, побутової хімії, насінням.

4. Дозволити суб’єктам господарювання торгівлю запчастинами.

5. КП «Коломийський центральний продовольчий ринок»   і суб’єктам господарювання забезпечити дотримання вимог індивідуального захисту та забезпеченняпротиепідеміологічних заходів:

– допуск працівників, продавців і відвідувачів ринку здійснюватиметься виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора;

– проходження безконтактного температурного скринінгу;

– наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком;

– проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години;

– прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця – в кінці кожного робочого дня.

Водночас кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати кількості, з розрахунку один покупець на 10 кв.м  торговельної площі ринку.

Також на прилеглій до ринку території має бути забезпечена відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі.

Для продавців:
– відстань від між робочими місцями продавців – не менше трьох метрів;

– місця торгівлі повинні бути обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;

Для працівників:

– забезпечення постійного інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19;

– забезпечення контролю за дотриманням вимог щодо профілактики поширення COVID-19 та оперативне усунення порушень.Переглядів: 185
banner