Міф чи правда, що декоративна косметика псує шкіру обличчя

Територія успіху

Чи може косметика шкодити шкірі.

Б’юті-індустрія наповнена величезною кількістю найрізноманітніших міфів, в які часто ми беззастережно віримо, не ставлячи деякі факти під сумнів. Один з таких — поширена думка про те, що декоративна косметика псує загальний стан шкіри, провокує висипання і закупорює пори. Розбираємося, так це чи ні, і чи варто відмовлятися від макіяжу заради здорової шкіри.

На перший погляд, факт того, що косметика псує шкіру, здається дуже логічним: тон і основа під макіяж не дають шкірі дихати, як наслідок, з’являються висипання. Але насправді якісні засоби анітрохи не забивають пори, дозволяючи шкірі функціонувати, як зазвичай. Більш того, тон є хорошим захистом від пилу і бруду, який осідає на шкірі протягом дня.

Звичайно, те, що від помади губи стають більш бляклими, а від туші випадають вії — міф. Але, знову ж таки, важливо звертати увагу на якість косметичних засобів. Від поганої туші можуть не лише випасти вії, але і піти роздратування очей. Особливо, коли ви будете її знімати міцелярною водою або іншими засобами. Те ж саме і з вибором помади.

Висипання на шкірі можуть з’явитися через косметику. Однак найчастіше причина лежить в алергічній реакції на окремі компоненти засобів. Крім того, не забувайте уважно відстежувати термін придатності всіх ваших засобів. Наприклад, після розкриття туші вона зберігається не більше трьох місяців — після цього її потрібно замінити на нову.

Важливо і те, як ви змиваєте свій макіяж. Не забувайте робити це кожен день перед сном. Навіть коли ви приходите додому дуже пізно і єдине, що хочеться зробити — завалитися на ліжко. За ніч весь ваш мейк-ап не просто відіб’ється на подушці, але ще і заб’є пори, зіпсує вії, які будуть неприродно загинатися і заламуватися уві сні, і викличе роздратування очей.

Декоративна косметика сама по собі не здатна зіпсувати вашу шкіру. Це роблять неякісні засоби, неправильний і неуважний їх вибір, а також нехтування елементарними правилами гігієни. Всього цього можна дуже просто уникнути, тож ніякій макіяж не в змозі буде викликати роздратування або висипання на обличчі. У поєднанні з правильним харчуванням і здоровим способом життя, шкіра буде сяяти як з мейк-апом, так і без нього.

ДжерелоПереглядів: 234
banner