Модні техніки розтушовування тіней: покрокова інструкція(ВІДЕО)

Територія успіху

Ти можеш створити макіяж очей різних типів — від денного до вечірнього.

Тіні для повік — один з найважливіших елементів макіяжу. З їх допомогою можна не те що скорегувати форму очей, але і повністю змінити зовнішність. Ти можеш візуально збільшити очі за допомогою тіней, створити туманний погляд, зробити колір очей більш яскравим і насиченим, а самі очі — виразними. Правда, для цього необхідно володіти правильними техніками нанесення і розтушовування тіней. Покрокові інструкції і відео можуть дати тобі ті базові знання про розтушовування, які дозволять створити неймовірний макіяж.

Розтушовування тіней: крок за кроком

Макіяж в стилі cat eyes

Техніка розтушовування тіней від скулів передбачає використання двох відтінків, близьких за тоном. Базовим або світлим потрібно покрити всю рухому повіку. Більш темним відтінком профарбвати лінії росту вій, плавно виводячи тушовану стрілку від зовнішніх куточків аж до складок повік. Потім зовнішній куточок також затемнюється. Важливо добре розтушувати тіні, щоб вийшов ледь помітний серпанок, а перехід відтінків був практично невидимим. Така техніка розтушовування тіней дозволить перетворити будь-яку форму очей в мигдалеподібну, візуально “витягаючи” і подовжуючи очі. І це найпростіша в освоєнні техніка розтушовування тіней. Тобі знадобиться дві кисті — пухнаста і тонка, щільно набита кисть для розтушовування олівця.

Макіяж “петля”

Цей макіяж дуже нагадує попередній, тільки розтушовувати тіні в куточках очей потрібно за формою петлі, а не витягнутого куточка. Ця техніка допомагає візуально збільшити очі і зробити їх більш виразними. Тобі знадобиться три відтінки тіней: світлий, перехідний для затемнення куточків і складки і темний для глибини погляду. Перший і найсвітліший наноситься на центр повік і розтушовується в сторони до куточків і вгору до складки. Його наносять на внутрішні куточки очей. Другим (частіше — матовим) тоном промальовується складка повіка і злегка затемнюється зовнішній куточок ока. Це візуально збільшує очі і робить розтушовку більш плавною. Третій і найтемніший відтінок наноситься на лінію зростання вій і розтушовується під зовнішні куточки за формою петлі. Розтушовуй легкими круговими рухами, поступово затемнюючи куточки. Також другим або третім відтінком можна затемнити лінію росту нижніх вій. У такому разі нижню “стрілку” варто розтушувати так, щоб вона зливалася з тінями на верхній повіці.

Макіяж “розтушована стрілка”

Це один з найбільш популярних зараз видів макіяжу очей — розтушована стрілка. Створюється такий мейк з допомогою одного лайнера і одного відтінку тіней. Причому кольори олівця і тіней можуть як збігатися, так і доповнювати один одного. Наприклад, якщо ти хочеш створити омбре-ефект, потрібно взяти більш темний лайнер, нанести його на лінію зростання вій, формуючи стрілку, а потім розтушувати світлий відтінок тіней поверх неї. Нічого складного. Головне дуже акуратно розтушовувати тіні. Тому не махай відразу пухнастим пензлем, а вибирай для розтушовування плоский або збитий пензлик. Вони так і називаються: пензлик для розтушовування олівця. Розтушовуй лайнер тінями так, щоб перехід був плавним.

Макіяж очей в стилі smokey

Класика жанру — димчастий макіяж очей. У ньому можуть поєднуватися різні відтінки тіней і лайнерів. Спочатку наноситься базовий натуральний відтінок тіней і розтушовується на всій повіці плоским або пухнастим пензлем. Одну третину нижньої і верхньої повіки підкресли перехідним тоном (зазвичай світло-коричневим), виводячи лінію далі складки повіка. Темним відтінком (третім) проведи лінію за природним контуром ока, виводячи лінію до зовнішніх куточків і складки повіки. Добре розтушуй тіні, створюючи димчастий ефект. Той же відтінок розтушуй за лінією зростання нижніх вій. На цьому можна зупинитися, адже в тебе вже буде класичний смокі-айс. У другому варіанті можна додати лайнер на слизові лінії росту вій або за контуром. І, звичайно, завершує макіяж в стилі смокі кілька шарів туші.

Макіяж в стилі dark eyes

Макіяж в стилі dark eyes (ореол) створюється шляхом розтушовування тіней двох різних відтінків на повіках, але за особливою схемою. Спочатку наноситься світлий відтінок на все рухому повіку, розтушовується аж до складки. Потім контрастним відтінком тіней затемнюється внутрішній і зовнішній куточок. Такий варіант розтушовування зараз дуже популярний в Америці, оскільки дає можливість експериментувати з різними кольорами тіней, підбираючи тон засобів макіяжу за відтінком очей.

ДжерелоПереглядів: 274
banner