На 87 виборчому окрузі роздали бюлетні дільничним комісіям

Суспільство

В окружній виборчій дільниці № 87 у Надвірній завершили роздавати бюлетені ДВК.


Це завершальний етап підготовки до виборів, які відбудуться 28-го березня, пише Суспільне Карпати.

У приміщенні, де засідає виборча комісія 87-го округу, другий день роздають бюлетені представникам дільничих виборчих комісій. Їх отримали понад 148 тисяч, каже голова комісії Руслан Кашніков.

На округу сформували 117 виборчих дільниць. Секретарка однієї із них, що розташована у селі Постоята, Людмила Пирожук уже забрала бюлетені та у супроводі поліції везе їх на дільницю.

“Зараз будемо рахувати, опечатувати і в сейф”, — каже Людмила Пирожук.

Голова окружної виборчої комісії Руслан Кашніков каже, якщо бракує протоколів, тоді комісія складає акт про розбіжність кількості.

“Бувають просто такі випадки, що підприємство, коли друкує, 1-2 десь, це нестрашно, бо явка 100 % ніколи не буває, тому всім вистачить, хто захоче проголосувати”, — додає голова ОВК.

Від 87-го округу балотуються 14 кандидатів у народні депутати. Жителька Середнього Майдану Наталія Федоров каже, що на вибори йти планує. За її словами, з Надвірної до села, в якому вона живе, третій рік не курсують автобуси. Жінка сподівається, що кандидат, за якого вона голосуватиме, зможе покращити ситуацію з транспортом.

Визначилася з кандидатом, за якого голосуватиме, і надвірнянка Оксана Клюшта. Жінка каже, що хоче, аби її обранець вплинув на ремонт доріг у регіоні: “Дороги в нас дуже погані. На Бистрицю особливо, в цьому напрямку”.

Житель Надвірної Богдан Наливайко каже, що на вибори йти планує, але з програмами кандидатів у народні депутати не ознайомлювався.

“Бо вони там брешуть. Сьогодні говорять так. А мине декілька місяців, вони вже все забули”, — ділиться Богдан Наливайко.

Упродовж виборчої кампанії спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА приблизно до 20-ти разів зверталися до поліції через порушення кандидатами у депутати правил агітації, каже координатор мережі Іван Маруняк. За його словами, серед найпоширеніших порушень – залучення до агітації посадових осіб.

“Демонструють саме порушення фундаментальних принципів демократичних виборів. А саме — рівне виборче право, яке забезпечується, у тому числі, через невтручання посадових осіб в агітаційні кампанії депутатів через ненадання привілеїв тому чи іншому кандидату, через рівне ставлення органів влади і їхніх посадових осіб до всіх кандидатів”, — каже Маруняк.Переглядів: 247
banner