фото з мережі інтернет

На Франківщині 5 людей перебувають на обсервації

Суспільство

Про це повідомили сьогодні під час онлайн-брифінгу в Івано-Франківськвй ОДА.


За словами т. в. о голови ІФ ОДА Віталія Федоріва до цих людей уважно відносяться, пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

«П’ять людей перебувають на обсервації в закладі, визначеному облдержадміністрацією. Звідки вони приїхали цы дані ми розголошувати не можемо. Ми сподіваємося, що ці люди свідомі, вони з розумінням віднесуться до тих викликів, до законодавства і пройдуть обсервацію, а надалі повернуться до звичного життя», – зазначив Віталій Федорів.

Очільник області також додав, передбачена обсервація для усіх людей, які повертаються з-за кордону.

«Наша область готова до виконання усіх постанов, забезпечити всі належні умови на обсервації. Наголошую, сподіваємось, що ці люди з розумінням і повагою віднесуться до українського законодавства», – відмітив Федорів.

Нагадаємо, першого прикарпатця, який повернувся з-за кордону помістили на обсервацію 15 квітня.

Нещодавно Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 3320, яким визначила поняття “самоізоляція” та “обсервація”:

“Самоізоляція – перебування особи щодо якої є обґрунтовані підстави про ризик інфікування або поширення нею інфекційної хвороби у визначеному нею місці (приміщенні) з метою дотримання протиепідемічних заходів на основі особистого зобов’язання”.

 

“Обсервація – перебування особи щодо якої є ризик поширення інфекційної хвороби в обсерваторі з метою її обстеження та здійснення медичного нагляду за нею”.Переглядів: 185
banner