На Франківщині відкрили ще дві поліцейські станції

Суспільство

Вчора, 18 березня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» у Білоберізькій та Новицькій територіальних громадах відкрили поліцейські станції нового формату.


Про це Голос-Інфо дізнається від поліції області.

Їх відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції і представників громади. Це вже 29-ма та 30-ма станції на території області.


Відтепер жителям громади для отримання якісних поліцейських послуг не обов’язково звертатися до територіальних відділів поліції. Поліцейські офіцери громади, які не тільки обслуговують територію громади, а ще й мешкають на них, можуть самостійно приймати повідомлення громадян, консультувати з правових питань, надавати допомогу у вирішенні будь-яких проблем, які виникають у мешканців громади.


“Ви дуже швидко відчуєте усі переваги цього проєкту і не пожалієте, що долучились до нього. Адже ваш поліцейський буде постійно в громаді. Нацполіція забезпечить його транспортом та усім необхідним, тож про оперативність не варто буде хвилюватися”, — зазначив начальник Калуського відділу поліції Андрій Кушик
«Проект «Поліцейський офіцер громади» вкрай необхідний для Новицької громади і для кожного окремого громадянина, який мешкає тут. Ваша присутність тут, серед людей – це запорука почуття безпеки та захищеності кожного мешканця округу», – зазначив голова територіальної громади Богдан Дадяк. .
Обидві станції обладнані сучасною технікою та забезпечені усіма необхідними для комфортної праці умовами.


Переглядів: 520
banner