На Прикарпатті розписали велетенську писанку (ФОТО)

Суспільство

Минулого тижня з робочим візитом на Рогатинщину завітав Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля.


У рамках багаторічної співпраці з Рогатинською міською радою очільник сусідньої громади передав об’ємну писанку, яку запропонував розписати молоді, пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.

Упродовж кількох днів над білим тлом майбутньої писанки працювали вихованці Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості разом із наставником Надією Верстин. Сьогодні ж настав час передати великодній шедевр у Перемишляни.

Очільника Перемишлянської міської громади урочисто зустріли перший заступник міського голови Микола Шинка, керівництво і педагоги Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості. Обмінявшись побажаннями з нагоди Великодня, Олександр Зозуля прийняв опільську окрасу. Відтак вручив подяку від своєї громади центру дитячої та юнацької творчості, а також солодкі дарунки для творців писанки за їхні труди.

«Чорний фон, який домінує в традиційній опільській писанці, ми змінили на синій. І хоч чорний колір символізує родючість землі та багатство, у цей важкий економічно час ми все ж вирішили обрати синю барву духовності», -зауважила Надія Верстин.Переглядів: 297
banner