На які кімнатні квіти часто зазіхають кішки і чи безпечні вони для здоров’я

Наука

Які кімнатні квіти люблять кішки.

Кімнатні рослини привертають увагу тварин, проте деякі з них можуть завдати шкоди здоров’ю. Щоб уберегти, своїх вихованців, потрібно знати, які квіти привертають до себе більше уваги і наскільки вони безпечні.

Алое

Алое можна зустріти у багатьох любителів кімнатних рослин, тому що воно невибагливе в догляді. Хоч ця квітка і корисна в медицині і косметології, але в ній є сапоніни, які містять отруту.

Якщо кішка покусає листя, то у неї може з’явитися діарея, нудота, нездужання, а у важких випадках — судоми. Алое привертає увагу цікавих істот яскравим кольором листя.

Кактус

Кактус вважають дуже корисним, тому що він активує діяльність мозку, забирає на себе весь негатив і заспокоює. Він накопичує в собі вологу.

Кішки їдять його, тому що він допомагає своїми колючками прочистити шлунок.

Така рослина не представляє небезпеки для вихованця, але може травмувати лапки або ніс колючками. Тому краще садити кактуси в стійкі горщики, щоб кіт не міг перекинути їх від злості, коли вколеться.

Хлорофітум

Хлорофітум є хорошим фільтром повітря і легко приживається. Він привертає увагу вихованця і запахом, і звисаючими пагонами, з якими кішки люблять грати.

Квітка не представляє небезпеки для тварин.

Дифенбахія

Дифенбахія викликає інтерес у вихованців своєрідним подовженим листям з красивими розводами. Вона містить кислоту, яка спалює слизову під час жування листя.

Квітка може викликати важке отруєння, аж до відмови органів.

Фіалка

Фіалки використовують в медицині, косметології та кулінарії для десертів. Вони притягують увагу кішок красивими і яскравими квітками округлої форми.

Рослина отруйна для цікавих істот, але не смертельно небезпечна. Якщо кішка з’їсть квітку фіалки, то це викличе діарею і блювоту.

Квіти орхідеї

Орхідеї безпечні для вихованців. Вони притягують увагу тварин своїми бутонами у формі метелика. Представники котячих їдять їх із задоволенням.

Щоб убезпечити вихованців, потрібно дотримуватися деяких умов. Важливо добре годувати і поїти тварин. Вони їдять квіти від нестачі вітамінів або проблем з травленням.

Бажано додатково посадити в горщик овес, пшеницю або іншу траву для кішки, щоб вона могла спокійно почистити шлунок, тому що періодично він забивається через шерсть.

Можна покласти апельсинові або лимонні часточки в горщик з квіткою або побризкати на неї цитрусовим соком. Кішки не будуть наближатися до рослин, тому що вони не люблять запахи цих плодів. Також їх відлякує червоний мелений перець, оцет і духи.

Постеліть фольгу на підвіконня або обліпіть його скотчем, щоб кішці було незручно вистрибувати на слизьку поверхню. Ще можна поставити квітку в важкодоступне місце: підвісне кашпо, яке знаходиться далеко від меблів і полиць, або на закритий балкон.

Поставте біля горщика який-небудь предмет, щоб зайняти весь вільний простір на підвіконні.

Джерело