Прикарпатські поліціянти жорстко реагуватимуть на спроби власників грального бізнесу поновити незаконну діяльність

Суспільство

Коломийські поліціянти перевіряють інформацію про функціонування незаконного грального закладу, пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області.


Під час моніторингу Інтернет-сайтів прикарпатські поліціянти виявили публікацію у якій зазначалося про продовження функціонування незаконного грального бізнесу у Коломиї по вулиці Театральній.

Повідомляємо: ще 17 червня коломийські поліціянти викрили та припинили діяльність нелегального грального закладу на даній вулиці. Правоохоронці здійснили низку оперативних заходів для виявлення даного підпільного закладу, який здійснював роботу всупереч закону.
Також було проведення санкціоновані обшуки, під час яких вилучили комп’ютерну техніку. Того ж дня за даним фактом поліціянти розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Триває слідство. (Наразі проводяться оперативні дії, щоб встановити організатора незаконного грального закладу.)

Інформацію про подію було висвітлено на офіційному сайті поліція Івано-Франківщини. 

Прикарпатські правоохоронці посилено продовжують працювати, щоб виявляти та припиняти незаконну діяльность об’єктів грального бізнесу на території області.

Поліціянти звертаються до всіх громадян: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують- оперативно повідомляйте на лінію 102!Переглядів: 194
banner