СБУ викрила двох франківських “муніципалів” на хабарі

Суспільство

Працівників Івано-Франківського комунального підприємства “Муніципальна варта” затримали на хабарі.

Як повідомляє видання “Галка” стало відомо, що ввечері 19 листопада двох головних інспекторів Муніципальної варти затримали “на гарячому” під час вимагання та отримання хабаря у розмірі три тисячі гривень.

В Управлінні СБУ в Івано-Франківській області виданню підтвердили факт затримання на хабарі працівників одного з комунальних підприємств міста. Вони вимагали та отримали від підприємця, який працює у сфері торгівлі, три тисячі гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності.

З інших джерел виданню стало відомо, що затримані інспектори раніше працювали в поліції, та були звільнені за сумнівні дії. В “Муніципальній варті” вони нібито налагодили схему заробітків. Вказані працівники відправляли у магазин неповнолітнього, який купляв алкоголь. Після чого хлопця “ловили” на вулиці зі спиртним і йшли до продавця. Його попереджали про великий штраф та позбавлення ліцензії або ж можливість за певну суму уникнути покарання. У підприємців, з якими виходило “провернути” таку схему, потім інспектори вимагали гроші на постійній основі.

Наразі “Галці” не вдається зв’язатися з керівником “Муніципальної Варти” Андрієм Прусаком. На дзвінки він не відповідає.Переглядів: 155