Топчиновник поліції Франківщини купує дорогі авто і будує замки в Буковелі – ЗМІ

Суспільство

Члени сім’ї поліцейського чиновника з Івано-Франківської області Михайла Банка можуть дозволити собі купівлю дорогих автомобілів і будівництво в Буковелі, а його дружина приймає багатотисячні подарунки.


Про це повідомляє агентство Українські новини” з посиланням на матеріал “Апострофа” – “Банківські статки: чим збагатився на посади очільник Департаменту захисту економіки Франківщини“, пише Gazeta.ua

У статті нагадується, що ще минулої осені глава Кабміну пообіцяв ліквідувати в Нацполіції Департамент захисту економіки, як корупційний, однак на рівні областей він досі діє. Саме цей підрозділ в Івано-Франківській області очолює Михайло Банк.

“Заробітна плата Михайла Банка за 2018 рік становила 205 000 гривень… Однак чи достатньо її для отримання тих активів, якими, як виявилося, володіє сім’я Банка? Напевно, ні, якщо враховувати, що це фактично єдиний офіційний дохід від заробітку в його родині. Натомість сім’я Банка отримує цінні подарунки – кілька разів по 80 тис. гривень від Олени Тетянич для Михайла Банка та його дружини. Загальний розмір грошових подарунків практично дорівнює його заробітній платі на посаді за 10 місяців. Крім того, дружина Банка у 2018 році отримала ще один цінний подарунок – автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon 2017 року випуску, оцінна вартість якого (зазначена в декларації) дорівнює 450 тис. грн. Хоча реальна ринкова вартість такого авто, звичайно ж, значно вища”, – йдеться в статті.

Крім того, наголошується, що батько Михайла Банка, Василь Банк, згідно з інформацією YouControl і даними Геокадастру, придбав дорогий автомобіль і три земельні ділянки загальною площею 0,35 га в селі Паляниця Івано-Франківської області.

“Як відомо, на території Паляниці розташований найбільший в Україні гірськолижний курорт “Буковель”, а загальна ринкова вартість такого шматка землі стартує від $150 тис.”, – йдеться в матеріалі.Переглядів: 222
banner