У Франківськ приїхала група “гастролерів-злочинців” (ФОТО)

Суспільство

Вчора, 22 липня, відбулась масова навала асоціальних осіб на привокзальний сквер, пише Голос-Інфо з постиланням на Муніципальну інспекцію Івано-Франківська.


До Івано-Франківська приїхала нова група гастролерів. Окрім них, активізувалися місцеві “джентльмени”, серед них впійманий минулого на грабежі. Та й решта хлопців і половина дівчат уже притягувалися до відповідальності за вчинення крадіжок, грабежів і навіть розбоїв.

До скверу прибули майже всі, хто вже раніше тут “відмічався у геройських” справах. Табір гастролерів зайняв ліву сторону скверу, місцеві ж “герої” праву сторону, а далі крики, розпиття спиртних напоїв і бійки, –повідомила Муніципальна варта.

До площі було направлено додаткові патрулі Муніципальної інспекції та викликано на місце працівників патрульної поліції. Спільними силами було проведено профілактичні бесіди, після яких, більшість осіб покинуло сквер, але були й ті, які не прислухалися.

Найактивніший представник “еліти” вирішив, що закон йому неписаний і влаштував свій концерт у сквері. В стані алкогольного сп’яніння почав чіплятися до людей, вживати нецензурну лексику і розкидатися своїми речами в перехожих і в сторону наших інспекторів, – додають муніципали.

Даного чоловіка було затримано до приїзду екіпажу поліції, які надалі склали на нього відповідні адміністративні матеріали.Переглядів: 171