9mm pistol bullets and handgun on black table.

У Франківську для умовно засудженого за незаконне поводження зі зброєю вимагають реального покарання

Кримінал

Надвірнянська місцева прокуратура направила до Івано-Франківського апеляційного суду апеляційну скаргу на вирок суду першої інстанції, яким місцевого мешканця, засудженого за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 263 КК України), звільнено від відбування покарання у вигляді позбавлення волі, пише Голос-Інфо з посиланням на Прокуратуру Івано-Франківської області.


У суді доведено, що засуджений незаконно зберігав вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові речовини та пристрої. Зокрема, в ході санкціонованого обшуку за місцем його проживання було виявлено та вилучено пістолет Макарова КШ-3189, автомат Калашникова АК-74, понад 15 тисяч одиниць патронів різного калібру, малокаліберну гвинтівку, реактивну протитанкову гранату РПГ-22, майже 7 кг пороху із вмістом вибухових речовин, іншу зброю, бойові припаси, вибухові речовини та пристрої, які обвинувачений зберігав у власному житловому будинку та підсобних приміщеннях без передбаченого законом дозволу.

Попри обґрунтовані докази, наведені прокурорами, суд першої інстанції, визнавши чоловіка винним, засудив його до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.

Вважаючи, що таке покарання не відповідає тяжкості вчиненого злочину, прокуратура наполягає на реальному позбавленні волі та оскаржує ухвалений вирок в апеляційному порядку.Переглядів: 193
banner