У Франківську презентували монографію «Червона книга Івано-Франківщини» (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 24 грудня відбулася презентація монографії “Червона книга Івано-Франківщини. Тваринний світ”.

“Книга, яка перед нами, сподіваюся, підвищить ефективність збереження видів, які знаходяться під загрозою зникнення. Щиро дякую за виконану роботу”, — зазначив Андрій Левкович, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Це унікальна книга, яка дасть можливість знати та хоча б мати уяву про те, яка Івано-Франківська область багата на види рослин і тварин. Книга видана за підтримки ІФ ОДА. В цю книгу включені всі види тварин, які занесені в Червону книгу та поширені на території Прикарпаття. 1300 літературних джерел використано у монографії.

Івано-Франківська область — перша область, яка долучилась до такої акції. Це основний підручник, яким будуть користуватися лісівники, учні. В цій книзі 313 видів, на це увагу повинні звернути працівники лісництв. За словами представників екологічної комісії екоосвіта в мисливських господарствах кульгає.

Перевага книги — це 60 сторінок, які  відведені Прикарпаттю: його природні особливості, багатства та ресурси.

“Нарешті ми дожили до того, що у нашого регіону з’явилась власна тваринна Червона книга, сподіваюся, що з’явиться і рослинна. На території Прикарпаття 482 об’єкти природно-охоронного фонду” — каже головний редактор книги Ігор Скільський.Переглядів: 195
banner