У Франківську розпочався флешмоб “Вони – на передовій!” (ВІДЕО)

Культура, Суспільство

“Вони – на передовій!” – під такою назвою розпочали акцію на підтримку воїнів та лікарів в соцмережі Facebook.


Започаткували ініціативу франківки Леся Качурова та Людмила Лінник, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Автор ідеї акції “Вони – на передовій!” Віталій Перевізник каже:

“Запропонували ініціативу, аби підтримати воїнів і лікарів, які теж тепер воюють за наше здоров’я і життя. Оскільки дітки на карантині, вони намалювали малюнки на їхню (лікарів та воїнів) підтримку, чи пісню передають. Щоби підняти моральний дух тих, хто на карантині, і тих, хто на передньому фронті боротьби за Україну, в прямому і переносному значеннях. Багато заявили, що підтримуємо, але поки що іде натхненна тиха праця, напевно, скоро побачимо її результати”.

Семикласник Богдан Качуров – один з тих, хто приєднався до акції. Хлопець каже, що розуміє, яку відповідальність беруть на себе і воїни, і лікарі:

“Я зобразив, можна сказати, символ лікаря, медика. А ще намалював символ ЗСУ і посередині написав: “Ми за перемогу”. Воїни захищають наші позиції, а лікарі лікують коронавірус”.

Співініціаторка акції Леся Качурова говорить, що підтримати таким чином військових та лікарів зможуть всі охочі і не тільки малюнками.

“Ідея Віталія Перевізника. Ми маємо підтримувати, тому що час зараз достатньо складний. Діти перебувають зараз з батьками вдома, і тому в нас виникла така ідея – запустити флешмоб на підтримку, тому що це дуже важливо для людей, які знають, що вони виконують свою роботу. Просимо долучитися всіх, хто має можливість”, – Леся Качурова каже, що акція безстрокова.

Наразі ініціатори думають над можливістю передати малюнки безпосередньо військовим та медикам .

Автор: Олександр Букатюк


Переглядів: 192
banner