У Ямниці відбувся «круглий стіл», присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом

Суспільство

24 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування від туберкульозу.


Пише Голос-Інфо з посиланням  на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Днями в Ямницькій територіальній громаді відбувся «круглий стіл», присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом та організований Івано-Франківським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ.


Йшлося про проблему туберкульозу в Україні, показники захворюваності, епідситуацію з туберкульозу у військовий час, а також – алгоритм дій фахівців закладів первинної медичної допомоги при виявленні хворих на туберкульоз.


У круглому столі взяли участь педагоги та медичні працівники Ямницької громади.


Начальник відділу освіти Ямницької територіальної громади Наталія Винник з цього приводу зазначила:«Освітяни мають знати про туберкульоз. Ми повинні чути думку медиків і залучати до просвітницької роботи щодо цієї хвороби та її подолання вчителів, учнів та батьків. Боротися з цією проблемою треба разом», – наголосила Наталія Винник.


До слова, за дорученням головного державного санітарного лікаря області Руслана Савчука, «круглі столи», присвячені Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом проводитимуться в області впродовж місяця.Переглядів: 417
banner