У Яремче завершили реконструкцію школи, на яку очікували 15 років

Суспільство
Сьогодні у місті Яремче урочисто відкрили новозбудований другий блок Яремчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, реконструйований у рамках Національної програми «Велике будівництво». На захід завітали заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, заступник голови обласної ради Микола Палійчук, представники міської влади, педагоги та громада Яремче.

Зазначимо, що рішення про добудову існуючого приміщення школи було прийнято міською владою у 2005 році. Відтак було розроблено проєкт освітнього закладу і у 2008 році розпочато будівництво: зведено стіни та дах, встановлено покрівлю. Однак через відсутність фінансування у 2012 році усі роботи призупинилися. Завершити реконструкцію школи вдалося завдяки Національній програмі «Велике будівництво», ініційованій Президентом України Володимиром Зеленським, і підтриманій Урядом держави.

«Сьогодні, напередодні найдобрішого свята – Дня святого Миколая,  для школярів Яремче ми відкриваємо новозбудований корпус загальноосвітньої школи, де  у комфортних та оснащених сучасним обладнанням класах  навчатимуться учні 5-11 класів, – зазначив Євген Фербей. – Переконаний, що тільки якісна освіта може сприяти розвитку економічних процесів як у конкретній громаді, так і в державі загалом. Бо саме зі шкільної парти формується особистість».

Слід додати, що цьогоріч на реалізацію даного проєкту було передбачено понад 20 мільйонів гривень із Державного фонду регіонального розвитку та близько трьох мільйонів коштів місцевих бюджетів. Окрім того, майже п’ять мільйонів із обласного бюджету спрямували на придбання обладнання.

 Переглядів: 318
banner