фото з мережі інтернет

В Італії померла 32-річна прикарпатська легкоатлетка

Надзвичайні ситуації

В Італії передчасно померла колишня провідна легкоатлетка Прикарпаття Юлія Пташник.

Про це повідомили на сторінці Facebook Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

“Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області висловлює глибоке співчуття з приводу передчасної смерті Юлії Пташник… Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Поділяємо біль та горе вашої сім’ї, родини та близьких. Світла їй пам’ять і Божого благословення…”, – йдеться у дописі.

Юлії було 32 роки. Дівчина лікувалася від хронічної хвороби. Після кількох операцій на кишково-шлунковому тракті Юлія Пташник впала в кому, з якої вже не вийшла.

“Вона була вихованкою обласної дитячо-юнацької спортивної школи на Шухевичів. Бігала 200-400 метрів, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики. Була призеркою чемпіонатів України в юніорському віці. Згодом одружилася, жила в італійському місті Неаполь”, – розповів Суспільному директор Департаменту молодіжної політики і спорту Віталій Матешко.

Батько Юлії, Сергій Пташник – головний тренер ФК “Прикарпаття-Тепловик” Івано-Франківськ, член виконавчого комітету Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області.

“Транспортувати тіло в Україну неможливо через закриті кордони. Ймовірна кремація тіла в Італії”, – повідомляють на сторінці Федерації легкої атлетики.Переглядів: 193
banner