В Івано-Франківську стартує сезон недільних безплатних екскурсій містом

Суспільство

Сьогодні, 28 квітня, в Івано-Франківську відбулась пресконференція з нагоди старту IX-го сезону щонедільних безплатних екскурсій по місту.


Відомо, що сезон розпочинається 9 травня і триватиме до середини жовтня, загалом заплановано 23 екскурсії центром Івано-Франківська та його околицями, пише Голос-Інфо.


Начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко розповів, що цього року планується багато нового. Зокрема, вперше відбудеться автобусна екскурсія, яка об’їжджатиме усе місто, залучаючи такі мікрорайони як Майзлі, БАМ та Пасічну.

 “Вперше проведемо автобусну екскурсію, театралізовану екскурсію, екскурсії англійською і польською мовами, туристи та жителі міста також зможуть побувати заклаштунками Івано-Франківського драмтеатру і відвідати інноваційний центр Промприлад”.
Організатори розповіли, що туристи і жителі міста будуть мати змогу прогулятися Франківськом разом з трьома відомими постатями, яких втілюватимуть актори драмтеатру. Усі охочу зможуть почути історію та секрети міста від Андрія Потоцького, Івана Франка, а також Стефанії Чорненько – головної героїні роману “Фелікс Австрія”.


Екскурсії проводитимуть щонеділі о 12:00, з дотриманням усіх карантинних обмежень. Зараз епідеміологічна ситуація у місті дозволяє планувати наперед, однак якщо статистика погіршиться, розглядають можливість онлайн-екскурсії.