Як стати багатим, керуючи своїми емоціями

Суспільство

Ділимося цінними порадами від гуру.

Чого тільки люди не роблять, щоб розбагатіти! Одні працюють практично без вихідних, другі інвестують кошти у своє подальше навчання, треті загадують бажання про гроші на молодика… Питання про те, як стати багатим, цікавить всіх, але мало кому вдається дійсно поліпшити фінансовий добробут.

Ми також цікавимося цим питанням, тому інформація про незвичайні способи поліпшення свій добробут не могла пройти повз нас. Ділимося цінними порадами від «грошового гуру» з Південної Кореї — дуже успішної дівчини Су Юн Лі.

Як наші емоції впливають на фінансовий добробут

Су Юн Лі — приваблива молода жінка, яку вже зараз називають «Майстром мислення» і «Гуру багатства». З раннього віку вона дивувала всіх своєю незвичайною проникливістю, а вже у двадцять років перед нею почали шикуватися черги бізнесменів, охочих отримати її пораду. Намагаючись знайти секрет багатства, Юн Су провела аналіз понад 100 000 тематичних досліджень на цю тему, і сьогодні вона користується повагою найбагатших людей Південної Кореї.

Ось що Су Юн говорить про свій революційний підхід до грошей: «Ключем до створення багатства є емоції. Секрет, який прокладе шлях до кращого майбутнього, — ваші почуття. Якщо ви будете правильно використовувати свою емоційну енергію, вона може стати джерелом багатства для вас». Нижче ви знайдете деякі з головних порад, якими із задоволенням ділиться Су Юн Лі.

Відчуйте, чим ви володієте зараз

Перша емоція, про яку говорить Су Юн Лі, це емоція володіння, тобто задоволення від того, що ви маєте у своєму розпорядженні вже зараз. Нумо подивімося на це: припустимо, ви тільки що купили американо, після того, як ви заплатили гроші й отримали свою каву, ви можете зробити ковток і спробувати відчути емоцію володіння: «У мене є гроші, щоб легко купити чашку кави, не турбуючись про це!».

«Якщо ви зосередитеся на тому, що маєте зараз, ви зможете відчути глибоку радість і достаток», — пояснює Су Юн. «Ваші покупки стають доказом того, що у вас є гроші, які ви можете інвестувати в майбутнє своєї мрії». Іншими словами, володіння — це спосіб змістити увагу з того, чого вам не вистачає, на те, що у вас вже є. Це легко дозволить вам знайти свій шлях до багатства, який буде відповідати вашому істинному «Я».

Нагадайте собі, що «витрачати» — це не те ж, що «мати»

Напевно, у кожного з нас є знайомі, які здатні витратити всю зарплату на покупку розкішних речей. Красивий одяг, дорогий телефон, десята за рахунком сумочка — такі люди смітять грошима так, як ніби завтрашнього дня просто не існує! А згадують про це лише тоді, коли приходить час сплатити щомісячні рахунки. Невже ці марнотратні люди, які отримують задоволення від витрати грошей, теж стають багатими?

На це питання Су Юн Чи відповідає твердо: «Витрачати — не значить володіти». Припустімо, що до смерті залишилося всього 24 години. Як би ви себе почували, витрачаючи гроші? Швидше за все, ви відчували б занепокоєння, тривогу і страх, але ніяк не щастя. «Якщо ви звернете увагу на те, чого справді хочете, то природним чином дистанціюєтеся від марнотратних і показних покупок. Потік багатства так само природний, як катання на хвилях. Все, що вам потрібно зробити, це залишитися в човні, що плаває на воді», — каже Су Юн.

Зверніть увагу на свої інстинкти, і вони будуть направляти вас в потрібне русло

Так як же дізнатися, чи відчуваємо ми чи ні емоцію володіння під час витрачання грошей? «Якщо ви відчуваєте себе ніяково, переживаєте і відчуваєте дискомфорт, коли купуєте щось, — це не володіння», — пояснює Су Юн Лі. «Якщо ви дієте всупереч своєму внутрішньому голосу, ваші розум і тіло будуть почувати себе некомфортно. Прислухайтеся до цих сигналів і припиніть непотрібну витрату грошей, адже витрати не повинні приносити вам відчуття суперечності. Подумайте, наскільки природно робити те, чого ви дійсно хочете. Це так само просто, як течія води».

При такому підході ви завжди зможете покластися на свої інстинкти, які допоможуть вам прийняти правильне рішення про покупку. І ці інстинкти з часом стануть тільки сильніше. Просто слухайте свій внутрішній голос, і ваші почуття стануть більш ясними!

Отже, тепер вам відомо, як стати багатим за допомогою відчуття своїх емоцій. Як ви вважаєте, ці поради реалістичні? Спробуйте застосувати їх у житті та розкажіть про них своїм друзям!

ДжерелоПереглядів: 206
banner