Яремчанську поліцію таки очолюватиме Василь Банк

Суспільство

Рішення депутатів міської ради від 27 лютого 2020-го року про недовіру начальникові Яремчанського відділення поліції Надвірнянського відділу поліції Василеві Банку є передчасним.


До такого висновку дійшли в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області після проведення службового розслідування, повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Про це секретареві Яремчанської міськради Володимиру Губарчуку повідомили у листі.

Зокрема, у висновку Дисциплінарна комісія послалася на частину 2 статті № 87 Закону України “Про Національну поліцію”, у якій йдеться, що прийняття резолюції про недовіру начальнику може бути ухвалене не швидше, ніж за рік після призначення на посаду.

Також поліціянти не змогли знайти доказів чи інформації з приводу фактів, зазначених у рішенні Яремчанської міськради щодо порушень службової дисципліни Василем Банком, а саме у частині щодо використання особистого часу за рахунок робочого.

“Перевірка закінчилася, порушень не виявлено. Василь Банк повернувся на своє робоче місце і працює”, – прокоментувала ситуацію очільниця пресслужби нацполіції Прикарпаття Христина Максимчак.Переглядів: 171
banner