Юна прикарпатка здобула «бронзу» міжнародних змагань зі спортивної ходьби

Спорт

Минулої неділі в Івано-Франківську відбулися чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих та молоді, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР та ХХIV міжнародні змагання «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».


До обласного центру позмагатися на сертифікованій легкоатлетичній трасі з’їхалися представники 15 команд областей країни та скороходи з Латвії та Туреччини, які виборювали престижні нагороди на різних дистанціях, пише  “Нафтохімік-Калуш”.

Також на чемпіонаті України зі спортивної ходьби вдало виступила вихованка ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради 16-річна Юлія Луцька, яка, змагаючись на 5-кілометровій дистанції з дівчатами до 18 років, посіла четверте місце. На рік старша Софія Криловецька з Сумської області, яка здобула «бронзу», випередила Юлію тільки на 15 секунд.

Але без медалі калуські скороходки не залишилися. Її привезла до Калуша учениця гімназії 11-річна Вероніка Журба – внучка тренера Миколи Шевчука. Вероніка вперше йшла дистанцію 2 км на змаганнях такого рівня, що проводилися серед дівчат до 12 років, та фінішувала третьою з результатом – 12:54 хв, виконавши норматив другого юнацького спортивного розряду.

Дівчина займається спортивною ходьбою в Калуші, але оскільки її тренер Микола Шевчук водночас працює в Івано-Франківській СДЮСШОР ФСТ «Україна», то на офіційних змаганнях виступає за цю спортивну школу.