10 лютого – свята, іменини, день в історії

Культура

Свята сьогодні

Всесвітній день зернобобових

10 лютого проводять Всесвітній день зернобобових. Резолюція A / RES / 73/251 від 20 грудня 2018 року. Для фермерів зернобобові є важливою культурою тому, що їх можна робити як на продаж, так і для власного споживання. Ці лютневі заходи у першій декаді місяця мають щорічний характер.

День парасольки

10 лютого проводять День парасольки. Найстаріший парасольку датований 21 роком нашої ери, родом із Стародавнього Китаю. Ці лютневі заходи у першій декаді місяця мають щорічний характер.

День «Дайте ім’я своєму автомобілю»

10 лютого проводять День «Дайте ім’я своєму автомобілю». Для власників авто. Ці лютневі заходи у першій декаді місяця мають щорічний характер.

А у вашого авто є ім’я? Деякі люди дають імена своїм автомібілям. І це зрозуміло. Ми проводимо багато часу в наших машинах, іноді поруч або навіть під ними, і цілком природньо було б, якби кожна машина отримала своє ім’я.

Нікого не дивує, що власники великих човнів – катерів і яхт – завжди дають їм імена. То чому б не назвати свій автомобіль?

Вибір імені, однак, повинен бути зроблений з обережністю. Пам’ятайте знаменитий вислів «Як ви судно назвете, так воно і попливе»?

Кожне авто має свій характер. Дайте вашому автомобілю ім’я, яке було б належним відображенням його індивідуальності, а також ваших щодо нього побажань. Як правило, чоловічі імена – для хлопців, жіночі – для машин, на яких їздять дами. Хоча, звичайно, ніяке це не правило. Вибір імені – справа виключно вашого смаку і ваших уподобань. Але пам’ятайте …. у автомобілів теж є почуття!

– Не обирайте дурні імена. У вашої машини може сформуватися комплекс, і вона буде працювати відповідно.

– Дайте сильне, агресивне ім’я спорткару або автомобілю з потужним двигуном.

– Стильним, сексуальним машинам з котячої зовнішністю підуть імена, які починаються зі слова “леді”.

– Старі тачки щасливі вже тим, що все ще з вами. Можете називати їх як завгодно: «Бродяга», «Шкапа» або навіть «Стара колоша».

– Не ображайте простацькими іменами, наприклад Джо або Сью, розкішні автомобілі. Їм більше підійдуть такі імена, як Реджинальд, Арчибальд або Констанція.

Іменини: святкують Володимир, Георгій, Єфрем, Ігнатій, Ісаакій, Леонтій, Микола, Федір, Яків

День в історії:

1635 — засновано Французьку академію

1810 — урочисто відкрито Одеську оперу

1919 — під тиском опонентів та французької адміністрації, через свої «ліві» погляди, голова Директорії Володимир Винниченко пішов у відставку

1940 — у Кракові радикальна частина ОУН створила Революційний Провід на чолі зі Степаном Бандерою

1947 — в Парижі підписано мирні договори між державами-переможцями в Другій світовій війні і колишніми союзниками гітлерівської Німеччини (набули чинності 15 вересня 1947 року)

1962 — полоненого американського пілота Френсіса Пауерса обміняли на радянського шпигуна Рудольфа Абеля

1995 — під час випробувального польоту біля Києва зазнав катастрофи дослідний літак «Ан-70»

1996 — суперкомп’ютер IBM Deep Blue вперше переміг Гаррі Каспарова у грі в шахиПереглядів: 206
banner