10 помилок під час домашнього фарбування, якими можна зіпсувати своє волосся
Під час домашнього фарбування можна зіпсувати своє волосся.
Здавалося б, що може бути простіше: якщо жінка захотіла пофарбувати своє волосся, то їй достатньо просто купити барвник, а усе інше — справа “техніки”. Однак у житті все виходить трохи інакше, і не завжди колір волосся, що вийшов, повністю відповідає нашим очікуванням.
Ви чекаєте, що ваш колір волосся буде таким самим, як на коробочці з фарбою
Ви розраховували, що ваш колір волосся буде таким самим, як у красуні, зображеної на коробочці з фарбою? Вибачте, але це практично неможливо. Результат фарбування залежить від багатьох факторів: вашого натурального кольору, стану волосся, попередніх фарбувань і так далі. Щоб приблизно зрозуміти, яким стане ваше волосся після фарбування, подивіться на таблицю відтінків, яка зазвичай наведена на задній стороні тюбика. Але і це не панацея — ваше волосся індивідуальне, і зробити правильну діагностику та дати консультацію вам може тільки фахівець. У результаті фарбування буде більш натуральним і природним.
Ви не провели тест на алергію
У вас взагалі немає алергії ні на що? Це, безсумнівно, чудово! Але тим не менше у складі фарби для волосся достатньо інгредієнтів, які можуть викликати побічну реакцію — від подразнення і свербіння до випадання волосся! Воно вам треба? Ось і ми думаємо, що не дуже. Тому прислухайся до порад виробників і перед фарбуванням протестуйте барвник на невеликій ділянці шкіри за 24 години до фарбування.
Ви не робите пробне фарбування
“Я розумна, я все знаю, зрештою, мені точно пощастить!” А потім сидите і ридаєте над шевелюрою кольору воронячого крила замість обіцяного темного каштана. Тому перед тим, як нанести фарбу на усю голову, візьміть невелике пасмо з боку шиї і перевірте на ньому, який колір вийде у результаті.
Ви не захищаєте шкіру голови і одяг
Якщо у вас чутлива шкіра голови, то під час фарбування у вас можуть з’явитися неприємні відчуття. Щоб цього не було, краще нанести захисний догляд на шкіру. Ну а одяг краще накрити захисним пеньюаром, щоб краплі барвника не зіпсували речі.
Ви не зробили діагностику структури волосся
Яка діагностика? Навіщо? Волосся — воно і є волосся. А потім дивуєтеся, що відтінок не той, волосся після фарбування виглядає жахливо і не укладається.
Ви використовуєте кондиціонери або маски для волосся перед фарбуванням
Звикла мити голову щодня? Перед фарбуванням краще зробити виняток і скористатися сухим шампунем. Без миття зовсім ніяк? Тоді хоча б не використовуйте кондиціонер, інакше барвник не зможе за час витримки гарно пофарбувати волосся.
Ви наносите барвник на забруднене, сплутане і склеєне волосся
Не мити голову добу — це одне. А наносити барвник на дуже брудне або сплутане волосся — зовсім інше. У цьому випадку фарба буде покривати волосся нерівномірно, а у кінцевому підсумку колір буде лягати плямами і нерівномірно змиватися.
Ви наносите барвник, призначений для голови, на брови і вії
Шкіра голови та обличчя — різні за структурою і чутливістю, як і волосся на них. Щоб нічого не пошкодити, використовуйте спеціальні, більш м’які барвники, призначені для вій і брів.
Ви збільшуєте час витримки фарби, щоб зробити колір більш інтенсивним
Гадаєте, якщо потримати барвник довше, ніж зазначено в інструкції, то колір буде яскравішим і інтенсивнішим? А ось і ні! Час дії барвника все одно обмежений: через 30-40 хвилин він просто припиняє працювати. А ось перетримувати фарбу у жодному разі не можна — ви можете легко “висушити” волосся і шкіру голови. Як результат, на шкірі можуть з’явитися почервоніння, свербіж і печіння, а волосся може стати ламким і нееластичним.
Ви наносите барвник на мокре / вологе волосся
Всередині волосся є різні види зв’язків, і вони нам потрібні для м’якості, міцності і еластичності волосся. Коли волосся мокре / вологе, ці зв’язки більш уразливі, і барвник може їх пошкодити. Щоб цього не сталося, перед фарбуванням волосся має бути чистим від стайлінгів і доглядів, а також сухим на 100 %.
Переглядів: 324