10 простих способів стати розумнішою, не вдаючись до допомоги підручників

Територія успіху

Щоб стати розумною, можна скористатися не лише підручниками.

Щоб порозумнішати, можна читати багато книжок. Однак це не найкращий спосіб. Набагато ефективніше читати газети догори ногами, слухати Моцарта, а також застосовувати деякі з цих способів.

Більше спілкуйтеся

Якщо хтось спробує назвати вас щебетухою, вважайте, що це комплімент. Американські вчені з Мічиганського інституту соціальних досліджень вважають, що чим більше людина спілкується з людьми, тим вищими стають її інтелектуальні показники і пам’ять.

Більше їжте

Правильне і повноцінне харчування — запорука гарної роботи мозку. Особливо “розумнішають” від журавлини, чорниці, буряка, капусти, лосося, шпинату і шоколаду. Головне — не змішуйте ці продукти разом, інакше замість геніальності заробите собі банальний гастрит або виразку шлунку.

Приймайте йодовмісні препарати

Йод не лише впливає на загальне самопочуття і роботу щитоподібної залози, але і підвищує так званий природний інтелект, розкриваючи резерви мозку: покращує пам’ять, увагу, працездатність, допомагає вирішувати нові неординарні завдання і робити менше помилок.

Висипатися

Недолік сну збіднює інтелект. Майте на увазі, що якщо кілька днів поспіль лягати занадто пізно, а вставати рано, то ви будете міркувати нічим не краще за людину, що перебуває у стані алкогольного сп’яніння. А ось кілька додаткових годин сну, навпаки, нададуть вам додатковий бонус!

Розгадуйте кросворди

А також відгадуйте загадки і вирішуйте складні головоломки. Чемпіони змагань на запам’ятовування не відрізнялися феноменальними здібностями: десятки імен і тисячі цифр вони пам’ятали тільки завдяки численним тренуванням. Тому мозок, як і м’язи, потрібно тренувати!

Народіть дитину

Ні, не прямо зараз! Однак на майбутнє майте на увазі. За час вагітності і після пологів у жіночому організмі відбувається викид гормонів, які активізують структури мозку, відповідальні за запам’ятовування і сприйняття. Ще б пак! Доглядати за одним малюком складніше, ніж керувати відділом з 10 осіб.

Дивіться ігри на ерудицію

Ігри типу “Хто хоче стати мільйонером?” не настільки марні, як здається на перший погляд. За 30-40 хвилин на день ви отримуєте для себе відповіді на кілька десятків енциклопедичних питань, а через кілька місяців регулярних переглядів маєте усі шанси порозумнішати на 30 %.

Грайте з більш сильним противником

Принаймні, саме цьому правилу вчили “Основи шахів” 1883 року, і саме його дотримувався головний герой фільму Гая Річі “Револьвер”, завдяки чому протягом усієї кінострічки без особливих зусиль вигравав одну шахову партію за іншою.

Регулярно займайтеся сексом

Це, мабуть, найприємніший і простий спосіб завоювати титул “Міс Конгеніальність”. Під час статевого акту у організмі виробляється гормон окситоцин, через який жінки набувають здатність більш чітко і глибоко мислити. Можливо, варто приділити цьому заняттю трохи часу напередодні відповідальних переговорів?

Виховуйте у собі поганий характер

Люди з поганим характером до старості виявляються значно розумнішими за своїх однолітків, до такого висновку прийшли вчені. Оскільки пояснити цей дивний взаємозв’язок вони досі так і не можуть, вважайте цей метод швидше запасним. Хто знає, раптом замість розумної буркотунки ви станете звичайною старою буркотункою.

ДжерелоПереглядів: 151
banner