12 травня, відбувся звітній концерт КЗ «Болехівська мистецька школа», приурочений Дню матері

Без категорії, Події

Перед початком заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули в російсько-українській війні, адже вони поклали своє життя за нашу з вами можливість жити та насолоджуватись моментами.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду


Привітав дорогих жінок-матерів зі святом міський голова Іван Яцинин, наголосивши:
«Мати – джерело любові та дивовижної мудрості. Повага та низький уклін усім матерям, чиї сини і доньки захищають Батьківщину та тим, чиї діти захищаючи нашу державу повернулися додому на щиті. Героїзм і мужність ваших дітей ‒ це насамперед ваша заслуга. Хочу побажати перемоги, міцного здоров’я вам і вашим дітям!»

З привітальним словом до присутніх звернувся отець-декан Собору Святих Жінок Мироносиць міста Болехова Православної церкви України Іван Петрів, нагадавши, що мати завжди молиться за дитину, страждає і співпереживає з нею. Якщо ми маємо маму, то це означає, що в нас є допомога і підтримка.


Також на захід був запрошений депутат Івано-Франківської обласної ради, директор Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму, доктор біологічних наук, академік Лісівничої академії наук України Юрій Черневий. Піднявшись на сцену для привітального слова, Юрій Іванович подякував учням мистецької школи, висловив їм своє захоплення від концертної програми та привітав жінок-матерів з прекрасним святом.


Хочеться віддати належне викладачам художнього відділу мистецької школи, які багато днів поспіль трудилися над розмальовуванням гільз, ракетниць, скринь, саме вони були виставлені на благодійний аукціон. Також при вході до залу викладачі оформили тематичну виставку учнівських творчих робіт.
На завершення заходу директор КЗ «Болехівська мистецька школа» Назарій Коваль нагородив грамотами за призові місця учнів та викладачів мистецької школи.


Переглядів: 355
banner