Молоді не навчені коти нерідко докучають своїм господарям вранці

Поради

Котики дуже рано прокидаються і вважають своїм обов’язком розбудити свого власника. Поради, які допоможуть вам добре поспати.

Молоді не навчені коти нерідко докучають своїм господарям вранці. Вони, наприклад, не рахуються з їх бажанням подовше поспати і всіляко намагаються привернути до себе увагу. Щоб відстрочити появу у вашій спальні такого хвостатого порушника спокою, треба виробити певну тактику.

Змістити час вечірнього годування

Якщо ви хочете уникнути ранкового нявкання кота і наступання лапами на найболючіші точки вашого тіла, годуйте тварину ввечері пізніше і залиште корм на ніч, звичайно, не виходячи за рамки добової норми. Кіт буде ситий до ранку і дасть вам поспати.

Бризкати з пульверизатора водою

Поставте пульверизатор, наповнений водою на приліжкову тумбочку і безжально бризкайте у порушника кордонів вашого комфорту. Більшість представників сімейства котячих не виносять воду і біжать від неї. Плюс, спрацює ефект несподіванки — навряд чи вихованець буде готовий до такої підступності з боку господаря.

В результаті ви отримаєте години півтори спокійного сну, до наступної спроби кота достукатися до вашої совісті.

Зашторити вікна

Закрийте наглухо вікна, опустіть жалюзі і зсуньте штори. В цьому випадку, можливо, ви отримаєте шанс виспатися тому, що кіт теж буде спати. Перший промінь сонця гарантовано не потрапить йому в очі, а спів птахів не потривожить чуйних вух і не спровокує мисливський інстинкт, ні щодо пернатих за вікном, ні щодо вас.

Не проявляти уваги

Можна запастися залізобетонним терпінням і не звертати уваги на котячі вимоги вранці. Сховайтеся під ковдрою з головою і просто спіть далі. Можливо, кіт перестане приходити до вас, але гарантії немає.

Також якщо ви виявите хоч якусь увагу до тварини з ранку, то він запам’ятає, що домігся свого, а отже, метод працює і можна користуватися ним далі. І саме така поведінка увійде у звичку і зіпсує всі ваші зусилля по корекції котячого режиму.

Це потребуватиме від вас терпіння, але пам’ятайте, що звички котів, як і у людей, змінюються не відразу. З часом, не одержуючи підкріплення, кіт перестане вас турбувати, особливо, якщо буде впевнений в тому, що протягом дня ви не будете його ігнорувати. Але варто вам зірватися один раз і проявити до кота увагу, то всю роботу потрібно буде починати спочатку.

Кішки розумні істоти, і домовитися з ними не проблема. Головне, проявити винахідливість, терпіння і зрозуміти характер кота, який проживає у вас вдома.

ДжерелоПереглядів: 243
banner