“16 днів проти насильства”: прикарпатські поліцейські обговорили з школярами як протидіяти насильству

Суспільство

У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» ювенальні поліцейські, дільничні офіцери поліції провели із учнями Тисменицького ліцею акцію «Стоп насильству». 


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


До заходу долучились й представники служби у справах дітей Тисменицької міської ради та Центру надання соціальних послуг. Такі заходи проводяться щорічно з 25 листопада до 10 грудня з метою підвищення обізнаності учасників освітнього процесу з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства тощо.

Правоохоронці обговорили з молоддю проблему насильства, жорстокості, дискримінації у суспільстві та заходи з протидії, роз’яснили алгоритм дій у випадку, якщо хтось став жертвою чи свідком насильства. Також нагадали, що за вчинення домашнього насильства існує кримінальна та адміністративна відповідальність.


Головне, що хотіли донести поліцейські до свідомості учнів -не замовчувати про випадки насильства та негайно повідомляти про них до поліції за номером 102 або одразу повідомляти працівників соціальних служб.


Після закінчення зустрічі, поліцейські запросили школярів до відділу поліції та пригостили їх смаколиками.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 268
banner