24 прикарпатських поліцейських пройшли атестаційну комісію (ФОТО)

Суспільство

Комісія відбулася під головуванням очільника обласної поліції Володимира Голубоша.

Правоохоронці, які висуваються для призначення на вищі посади, а також ті, які приступили до виконання службових обов’язків після виходу з відпустки по догляду за дитиною, щомісячно проходять атестаційну комісію за участю представників обласного управління поліції та громадськості краю.

До складу атестаційної комісії увійшли: заступник начальника слідчого управління Ігор Яцик, начальник управління кадрового забезпечення Андрій Бондюк, заступник начальника Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ Олег Марусяк та представник від громадськості – Олександр Гладій.

До проходження вказаної комісії кожний із працівників пройшов підвищення кваліфікації. Під час цього етапу поліцейські здавали заліки з усіх видів службової підготовки, практичної стрільби, а також складали тестування на визначення рівня знань законодавства України і загальних здібностей та навиків.

Голова та члени комісії поспілкувалися з поліцейськими по напрямку діяльності відповідно до функціональних обов’язків.

Співбесіда показала професійний рівень працівників, що дало можливість вивчити та визначити професійні та людські якості кожного.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 17