29 прикарпатських діячів культури отримуватимуть стипендію у 2021 році

Суспільство
Днями голови обласної державної адміністрації Андрій Бойчук та обласної ради Олександр Сич підписали спільне розпорядження №155/313-р «Про призначення щорічних стипендій в галузі культури і мистецтв у 2021 році».


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на ІФ ОДА.

Цим документом призначено стипендії у 2021 році в галузі культури і мистецтв відомим діячам культури і мистецтв, які перебувають на пенсії.

Тож впродовж року 29 діячів культури отримуватимуть щомісячні стипендії в розмірі в розмірі 766,28 гривень. Для цього департаменту фінансів облдержадміністрації доручено профінансувати зазначені видатки на суму 199 999, 08 гривень за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на проведення культурно-мистецьких заходів у 2021 році.

Додамо, що таке рішення ухвалене комісією з призначення щорічних стипендій голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтв на виконання регіональної цільової комплексної програми «Культура Івано-Франківщини» на 2021 рік і відповідно до спільного розпорядження ОДА та облради від 29 лютого 2008 року № 95/43-р «Про заснування стипендій відомим діячам освіти, охорони здоров’я та культури і мистецтв». Призначаються ці стипендії з метою збереження та підтримки творчого потенціалу області,– йдеться в документі.Переглядів: 283
banner