3 поради, як добитися ідеального макіяжу без тонального крему

Територія успіху

Ці секрети працюють завжди і без промахів.

Ви з якихось причин не любите тональний крем і прагнете до того, щоб створювати ідеальний макіяж без цього продукту? Відмінно.

Насправді добитися бездоганної шкіри, не використовуючи тонального крему, можна. Головне, знати кілька секретів, які працюють завжди і без промахів.

Цікаво: тональний крем шкодить шкірі — це величезний міф. Навпаки, він захищає її від зовнішнього впливу, а також часто має в складі доглядаючі компоненти. Правда, деяким дівчатам з ним некомфортно.

База під макіяж

Щоб коректор і пудра ідеально лягли на шкіру та створили оксамитове покриття, їм потрібно мати щось, за що вони могли б “зачепитися”. Ідеальним продуктом у досягненні цієї мети стане база під макіяж.

Вибирайте сяючу базу, якщо у вас суха шкіра і таку, що звужує пори, якщо у вас дуже жирна шкіра.

Корекція певних зон

Щоб замаскувати синці під очима, прищик або нерівність кольору шкіри, використовуйте консилер. Нанесіть його на проблемні ділянки і м’яко розтушуйте пальцем, спонжем або пензлем.

Зверніть увагу, що для корекції кіл під очима найкраще підходить консилер, трохи світліший за ваш природний колір шкіри. А ось недоліки у вигляді почервоніння і прищів найкраще маскувати консилером, який повністю буде з нею зливатися.

Не бійтеся рум’ян

На “яблучка щік” нанесіть рум’яна. При цьому не бійтеся створити колірний акцент. Звичайно, виглядати, як лялька, ви не повинні, проте здоровий рум’янець допоможе створити ідеальну шкіру без використання тонального крему.

Найкраще вибирати рум’яна в тій же колірній гамі, що і ваша помада або блиск. Якщо сумніваєтеся, вибирайте продукти натуральної гами — вони підходять завжди і всім.

ДжерелоПереглядів: 209
banner