фото з мережі інтернет

42 прикарпатця зголосилися на щеплення залишками вакцини від COVID-19

Суспільство

За три дні до списку охочих щепитися залишками вакцини Covidshield від AstraZeneca в Івано-Франківській області записалося 42 людини з-поміж публічних осіб та громадських діячів.


аявки з 15-го березня приймають в обласному центрі громадського здоров’я, про це Суспільному Карпатирозповіла лікарка-епідеміологиня установи Галина Петришак, передає Голос-Інфо.

“Найбільше охочих з Івано-Франківська, приблизно 30 людей. Це публічні особи – учасники АТО, актори, співаки, журналісти, громадські активісти та керівники обласних і районних установ та організацій. Причому керівники установ вакцинуються незалежно від віку. А з інших категорій публічних осіб насамперед щеплять тих, кому за 60. Якщо ж на день вакцинації такі люди не мають можливості прийти, то вакцину можуть отримати і молодші особи з резервного списку. Тож записувати на щеплення можна незалежно від віку упродовж усієї вакцинальної кампанії”, – каже Галина Петришак.

Списки охочих щепитися уже передані мобільним бригадам. Якщо під час розрахунку обов’язкової кількості вакцинованих у день будуть формуватися залишкові дози, то охочим щепитися зателефонують відповідно до черги.

За словами епідеміологині, згідно з інструкцією до вакцини та рекомендаціями МОЗ, обов’язкового обстеження перед щепленням не потрібно. Його можна пройти за власним бажанням, попередньо записавшись до сімейного лікаря.

Загалом за час вакцинальної кампанії на Прикарпатті вакциною Covidshield від AstraZeneca щепилося 2 852 людини.Переглядів: 201
banner