Old and young female hands are holding, elderly care and respect, close-up.

43 тисячі безплатних соціальних послуг впродовж року надали в Коломиї від єдиного центру

Суспільство

1997 коломиян отримують безкоштовні соціальні послуги від Єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг. Це загалом близько 43 тисячі послуг в рік, які надаються на безоплатній основі коштом міського бюджету.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Богдана Станіславського.


У середньому виходить 21 послуга на особу. Сюди входить комплексна реабілітація дітей з інвалідністю, отримання технічних засобів для реабілітації, оформлення документів на грошову допомогу, послуга жестової мови, денний догляд осіб з інвалідністю, соціальний супровід, натуральна допомога, послуги допомоги вдома (зокрема, закупівля продуктів, прибирання, представництво інтересів) тощо.


“За кожною цифрою стоїть реальна людина, якій потрібна допомога і яка її отримує. Найчастіше це особи з інвалідністю, люди похилого віку, будинки сімейного типу, опікунські та прийомні сім’ї. Їх підтримує відносно невеликий штат працівників, який виконує свою роботу дуже відповідально. Бо це люди з відкритими серцями, яким не байдужі чужі долі”, — каже міський голова Коломиї.Переглядів: 421
banner