5 б’юті секретів, які допоможуть виглядати на всі 100

Територія успіху

Цими лайфхакам із задоволенням поділилися візажисти.

Світ краси постійно вдосконалюється. На ринку з’являються нові продукти і засоби, нові техніки макіяжу. Ми не могли пройти повз них, і хочемо поділитися з вами корисними і простими трюками ідеального макіяжу!

Що візажисти використовують у повсякденному макіяжі? Які трюки та лайфхаки найефектніші і універсальні? Цікаво? Тоді продовжуйте читати нашу статтю і ви дізнаєтесь багато цікавого і корисного!

#1: Розсипчаста пудра

Знаменитий візажист Моніка Бландертальд розповіла нам, що вона використовує розсипчасту пудру для завершення макіяжу очей.

#2: Зволожуючий крем

Щоб надати будь-якому образу свіжості і яскравості, використовуйте улюблений трюк кожного візажиста: просто нанесіть зволожуючий крем. Вибирайте крем легкої текстури, на який легко наноситься основа, консилер або рум’яна.

#3: Як надати текстуру помаді

Щоб надати бархатисту текстуру вашій губній помаді, просто промокніть її серветкою, поверх якої пройдіться пудрою. Не забудьте зафіксувати ваш макіяж!

#4: Зволожуйте шкіру якомога частіше

Холодна погода — ворог номер один для вашої сухої шкіри; навіть ті з нас, кого не турбують лущення шкіри, стикаються з цією проблемою у зимовий період. Використовуйте всілякі масла, зволожуючі креми і бальзами для губ. Візажист Едвард Круз поділився секретом і сказав, що кожен раз, коли він наносить тональний крем на суху шкіру, він використовує б’юті-блендер, щоб нанести на нього невелику кількість масла, тим самим зволоживши шкіру.

#5: Червоно-помаранчева помада

Якщо у вас немає окремого персикового консилера для перекриття мішків під очима, ви можете взяти матову червоно-помаранчеву помаду і змішати її з вашим повсякденним консилером, щоб нейтралізувати темні кола під очима.

ДжерелоПереглядів: 177