5 головних модних тенденцій весни 2020, на які варто звернути увагу вже зараз

Територія успіху

Це те, що потрібно добавити у свій гардероб!

Весна не так далеко, як здається. До того ж, готуватися до нового модного сезону потрібно заздалегідь. Тому, радимо почати придивлятися до тенденцій прийдешньої весни негайно. Пропонуємо тобі коротко пройтися по головним модним тенденціям наступного сезону і визначитися з улюбленими вже зараз.

Костюми в новій інтерпретації

У минулому році костюми знову повернулися на модну арену. Будучи частиною глобального тренду на 90-ті, вони були популярні у форматі двійки і злегка оверсайз крою. Цієї весни костюми також будуть популярні, проте в більшій різноманітності і варіаціях. Наприклад, класичні брюки слід замінити на кюлоти, палаццо або на моделі з високою талією і защипами. Піджак, у свою чергу, залишиться в оверсайз крої. Більш того, з’являться кроп-варіації, асиметрії і двобортні моделі з широкими комірами.

Силуети 90-х

90-ті повернулися. Цього не можна заперечувати. Навесні крім вищезазначених костюмів тобі варто придивитися до суконь і топів крою кінця 90-х. Мова йде про відкриті плечі, А-силуети, строгі лінії і гострі комірці. До речі, цей тренд буде добре поєднуватися з головною колірною гамою цього року. Від пастельних і приглушених відтінків до яскравого синього. Також добре тренд буде виглядати в довжині міні.

Polka dot принт

Ця тенденція також не нова. Однак навесні 2020-го слід поєднувати подібний принт в різних його варіаціях. Дрібний і крупний горох, незвична колірна гама і складний крій. Найкраще впроваджувати його в гардероб за допомогою блуз та суконь. Образ комбінуй так, щоб у ньому була наявна не одна маленька деталь, а масивний і помітний акцент.

Колір шкіри

У минулому році кольорова шкіра стала одним з найгучніших трендів. І якщо у 2019-у ми з ніг до голови одягалися в бежевий і коричневий кольори, то в цьому році ставку будемо робити на яскраві і нетривіальні відтінки. До речі, краще всього втілювати тенденцію через найбільш ефектні деталі гардеробу.

Жилетки

Цей унісекс-тренд можна впроваджувати в гардероб вже зараз. Насправді, дуже цікаве і незвичайне рішення для образів з брюками і спідницями. До речі, саме цей предмет одягу слід втілювати у вигляді костюма-трійки. Бери на замітку також варіації з принтом. Наприклад, традиційний твідовий варіант або дрібна клітка.

ДжерелоПереглядів: 188
banner