5 імен жінок, які здатні притягувати оточуючих як магніт

Культура

Цікаво буде придивитися до своїх подруг.

П’ять жіночих імен наділяють їх власниць даром притягувати до себе людей. Як стверджують іменологи, вони невимушено заводять знайомства, швидко завойовують інтерес оточуючих, з легкістю знаходять друзів і шанувальників.

Аліса

Ця дама викликає симпатію з перших хвилин знайомства. Відрізняється привітним і доброзичливим характером. Не зарозуміла, легка в спілкуванні, чому її й вважають приємним співрозмовником. Аліса не образлива, чутлива і емоційна. Це цікава особистість з хорошим вихованням.

Олена

Жінка з цим ім’ям щира, уважна, енергійна і сентиментальна. Вона не перебиває в розмові і проявляє зацікавленість. Олена любить допомагати оточуючим, майже ніколи не проходить повз чужого горя. При бажанні здатна розговорити будь-кого, відрізняється хорошим почуттям гумору. Це позитивна і приємна людина.

Вероніка

Володарка такого імені відрізняється привабливим і яскравим характером. При першому знайомстві вона здатна справити сильне враження. Вероніка емоційна, чуттєва, володіє особливою чарівністю і проникливістю. Вона легко підхоплює думку співрозмовника. Тонка і оригінальна особистість.

Дарина/Дар’я

Сильна, смілива і дотепна жінка, яка не боїться висловити думку вголос. Причому за словом в кишеню не лізе. Однак, завжди налаштована на позитивне спілкування і всюди перебуває в центрі уваги. Дарина привітна, кмітлива, активна і легка на підйом. Вона наполеглива і впевнена в собі, але не переходить межі.

Ірина

Не злопам’ятна і не образлива Ірина не переносить свій негатив на інших, випромінює оптимізм та активність. Вона не сидить на місці, володіє швидкою реакцією і кмітливістю. Їй легко знайти підхід до незнайомих людей. Лідерські задатки вона поєднує з ніжністю і жіночністю. Ця дружня натура відкрита в спілкуванні і не соромиться душевних поривів.

ДжерелоПереглядів: 182
banner