5 корисних порад, які допоможуть вам навчитися правильно зберігати крем

Поради

Зберігання кремів теж потребує дотримання певних правил.

На перший погляд, може здатися, що ваш доглядовий крем занадто звичний, щоб замислюватися про нюанси його зберігання: кинув у внутрішню кишеню сумки і достатньо. Однак якщо дотримуватися кількох простих правил, можна не просто збільшити термін придатності улюбленого б’юті-засобу, але і поліпшити ефект від нього. Ми розібралися, як правильно зберігати будь-який крем.

Не залишайте крем на сонці

Для середньої смуги, особливо взимку, ця порада може здатися вкрай неактуальною. Але насправді пам’ятати про неї потрібно завжди. Пряме сонячне світло може прискорити розкладання багатьох антивікових компонентів, тому, якщо ставити біля вікна доглядову косметику, особливо з вмістом вітаміну C і ретинолу, ви ризикуєте значно знизити її ефективність.

Будь-який крем рекомендується зберігати у темному, прохолодному місці — наприклад, у шафі або ящику. Саме з цієї причини продукти, що містять нестабільні інгредієнти (наприклад, вітамін С, який дуже швидко окислюється на сонці і під час контакту з повітрям, утворюючи вільні радикали), зазвичай упаковуються у непрозорий контейнер, щоб крізь нього не проходило світло.

Зберігайте крем за однакової температури

Доглядовий крем слід зберігати за постійної прохолодної температури, приблизно у 10-25° С, щоб уникнути швидкого псування продукту. Якщо температура у місці зберігання має тенденцію різко змінюватися, інгредієнти і склади не збережуться у первісному стані, і ефективність засобу може знизитися.

У холодильник крем ставити можна, але тільки не дуже глибоко. Прямий контакт з крижаним повітрям може зіграти з продуктом злий жарт. Краще зберігайте його ближче до дверей холодильника і виймайте крем лише тоді, коли його використовуєте.

Уникайте пари

Більшість дівчат зберігають свої доглядові засоби у ванній — на полиці або на пральній машині. Однак пара з душу може дуже швидко зруйнувати основні активні інгредієнти у формулі засобів, не кажучи вже про те, що розпарена кімната є ідеальним середовищем для розмноження цвілі і грибка.

У ванній зберігати засоби можна, але, як описувалося раніше, тільки у темних і сухих місцях (шафах і ящиках), куди парі просто не дістатися. Але ще краще залишати продукти поза ванною, щоб вони завжди залишалися прохолодними і сухими для досягнення оптимальних результатів під час нанесення.

Ретельно закривайте баночку з кремом

Улюблений доглядовий засіб має бути захищеним від кисню, пилу і бактерій, щоб він міг прослужити вам досить довго. У іншому разі він може швидко окислюватися. Також радимо не викидати з крему кришку-прокладку — це додаткова можливість захистити продукт від несприятливого зовнішнього впливу.

Не носіть крем з собою у сумці

Бажання завжди мати під рукою доглядову косметику переслідує майже кожну дівчину. Але через різкі коливання температури (наприклад, під час переходу з теплої кімнати на холодну зимову вулицю) деякі властивості засобів можуть змінитися. Бажано використовувати доглядову косметику, яка зберігається за однакових умов до і після виходу з домівки.

ДжерелоПереглядів: 202
banner