5 нестандартних способів, як не заснути за кермом, про які мало хто знає

Технології

Збадьоритися водієві допоможуть незвичайні способи.

Згідно з дослідженнями американського автомобільного клубу ААА (“Triple A”), аварії з вини сонного водія відбуваються частіше, ніж вважалося раніше.

У проведеному дослідженні брало участь понад 3 500 добровольців. На кілька місяців їх автомобілі оснастили спеціальними камерами.

За цей період відбулося 700 ДТП. З’ясувалося, що внаслідок втоми відбувається 9,5% аварій, а не 1-2%.

Вирушаючи в далеку дорогу, водій повинен прорахувати маршрут таким чином, щоб він міг періодично відпочивати.

Але якщо поїздка термінова, то вам можуть знадобитися кілька реально діючих способів боротьби зі сном.

Кава

Перше, що ми можемо запропонувати — це кава. Звичайно, це не панацея, і дія цього підбадьорливого напою триватиме максимум 20 хвилин. Але шанси є.

Неприємна музика

Другий варіант — це неприємна музика. Завжди в запасі потрібно мати музичні записи, які у вас викликають огиду. Якщо ввімкнути таку музику можна викроїти у сну близько 20 хвилин.

“Ні” — сонному попутнику

Якщо поруч сидячого пасажира хилить в сон, краще відправити його на заднє сидіння. Все тому, що його вигляд почне викликати сонливість і у вас.

Гірчичники

Досить оригінальний спосіб іноді використовують деякі екстремальні водії. Мова йде про гірчичники. Розташуйте гірчичник між лопаток. Через 15-20 хвилин настає подразливий ефект. І вам точно не захочеться спати.

Гормони

Але найбільш ефективним засобом боротьби з сонливістю є гормони. Якщо ви відправляєтеся в дорогу з дамою, заведіть з нею розмови “про це”. Сон зніме як рукою.

ДжерелоПереглядів: 235
banner