5 простих правил, які допоможуть вибрати ідеальний купальник для жінок з пишними формами

Територія успіху

Хитрощі щодо вибору купальника жінці із надмірною вагою.

Жінкам з апетитними формами не завжди просто вибрати купальник. Важливо враховувати нюанси фігури, звертати увагу на всі деталі, нехай навіть і найбільш несуттєві. На зовнішній вигляд можуть впливати принти, вибрані кольори, і навіть одна тонка лямка здатна округлити тіло, привертаючи увагу до проблемних зон. Ми розповімо про 5 простих правил, які допоможуть вибрати ідеальний купальник для жінок з пишними формами.

Купуйте роздільні купальники з плавками на середній посадці, щоб приховати боки, живіт, підкреслити талію

Багато жінок вважають, що плавки з високою посадкою приховають живіт, боки, а тканина підтягне всі зайві складки. Насправді варто вибирати варіанти з середньою посадкою, бо саме вона допоможе збалансувати фігуру. Перші моделі тільки підкреслять всі проблемні зони і привернуть до них непотрібну увагу.

На широких стегнах точно варто уникати мікротрусиків, які на контрасті візуально збільшать стегна ще більше. І висока посадка теж вкрай рідко виглядає виграшно. Оптимально середні за площею — радять стилісти.

Вибирайте моделі з щільних і еластичних матеріалів, щоб купальник тримав форму

Навіть при виборі актуального купальника правильної форми ви все одно можете прогадати. Якщо виріб буде виконаний з неякісного або тонкого матеріалу, повна фігура не виглядатиме красиво.

Тканина здатна розтягуватися і не повертатися в колишню форму. Навіть в потрібній посадці всі недоліки тіла будуть виділятися, та й носити такий купальник ви не зможете довго. Тому дамам з пишними формами варто уважно вибирати матеріал.

Купуйте моделі з діагональними, вертикальними принтами, асиметрією, щоб здаватися стрункішою і вищою

Вертикальні, діагональні смуги, вирізи, асиметричні варіанти принтів — все це створює потрібні графічні лінії на пишній фігурі. Вони візуально витягають зростання і зменшують обсяги.

Не менш цікавим варіантом будуть вироби з геометричними малюнками в області талії, повторюючи силует пісочний годинник. Це ще одна оптична ілюзія, яка тільки зіграє на руку.

Уникайте моделей з рюшами, оборками і об’ємним декором, щоб не здаватися більшою

Оборки, рюші, пишні рукава і інші варіанти декору купальників якраз на піку популярності, але жінкам з об’ємними формами потрібно від них відмовитися. Вони зроблять тіло значно більше за рахунок тканин і фактур, особливо якщо вони будуть яскравих кольорів.

Вибирайте моделі з вирізами на талії і іншими акцентами, щоб врівноважити силует

Оригінальні вирізи стали одним з найцікавіших трендів, тому вони зіграють на руку жінці з пишними формами в спробі скорегувати фігуру і приховати недоліки.

Вони створюють акцент в зоні талії, представляючи його у вигляді чітких графічних ліній. Можна вибрати моделі з вирізом на грудях і будь-який інший зоні, до якої ви хочете привернути увагу, тим самим відволікаючи її від проблемних ділянок.

Працюють ті ж правила, що і в доборі одягу, компенсуємо обсяги, добиваємося балансу і гармонії. Якщо він вам треба, звичайно. Щоб зробити талію — вибирайте вирізи з боків, асиметрію, контраст — говорять стилісти.

Вибрати правильний купальник, який приховає всі недоліки фігури, дуже просто, якщо дотримуватися представлених порад. Стилісти рекомендують вибирати не певні варіанти крою, а робити акцент на особливостях матеріалу і декоративній складовій. Такі моделі можна легко знайти в бюджетних марках без втрати якості.

ДжерелоПереглядів: 199
banner