5 вірних ознак, що кішка вас не любить

Наука

Як зрозуміти, що домашній вихованець не має до вас ніжних почуттів.

Попри той факт, що ми всією душею можемо обожнювати кішок, проте тварини зовсім не завжди відповідають нам взаємністю.

Це неприємно усвідомлювати, але якщо ви зрозумієте причину, то зможете налагодити стосунки зі своїм вихованцем.

Як же зрозуміти, що кішка вас недолюблює :

Ставиться погано тільки до вас

Якщо у вас велика сім’я, то ви запросто можете помітити, що негативно тварина виділяє тільки вас. З іншими домашніми вона у нормальних дружніх стосунках.

Як тільки ж ви потрапляєте на очі, то кішка вважає за краще відступити.

Кусається

Пам’ятайте про те, що кішки припиняють кусатися в той момент, як виростають. Якщо ж тварина продовжує проявляти до вас агресію, то це явно говорить про антипатію.

Подумайте, чим могла бути викликана ця антипатія.

Шипіння

Кішка використовує шипіння в тому разі, коли вона хоче когось відігнати і прогнати від себе. Тварина відчуває себе не комфортно у вашій присутності, тому і намагається вам це показати.

Ігнорує

Якщо кіт перебуває з вами в одному приміщенні, то намагатиметься сховатися від вас в затишному куточку. Це означає, що у тварини стрес у вашій присутності.

Туалет

Коли кішка неприязно ставиться до людини, то вона навмисно не ходить в туалет в лоток. Вона може зробити “свої справи” в інше місце.

Якщо ви з’ясували, що кішка вас не любить, то вам потрібно спробувати налагодити з нею відносини. Постарайтеся забезпечити їй комфортні умови, не нав’язуйте свою ніжність. Слідкуйте за тим, щоб її лоток був чистим і доглянутим, завжди була вода і їжа у вільному доступі.

Джерело